Į prabangų renginį atėjusi Inga Budrienė pribloškė savo įvaizdžiu

Į naujo Kauno restorano „Floros simfonija“ atidarymą atėjusi švenčių planuotoja Inga Budrienė daugelį pribloškė savo pasirinktu įvaizdžiu – juodą veliūrinio korseto ir kelnių komplektą ji pagyvino ryškiaspalviu sudėtingų raštų apsiaustu.

24

Daugybę klausimų dėl aprangos sulaukusi I. Budrienė neabejoja – derinys, kuriam jį išskirtinį vakarą suteikė pirmenybę, visiškai atitiko šventės organizatorių prašymą rengtis pagal „black tie“ kodą.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Į naujo Kauno restorano atidarymą atvyko daugybė žinomų žmonių

„Mokymuose, kuriuos rengiau vestuvių planuotojams, dalyvavo ir etiketo žinovas Arminas Lydeka, su kuriuo aptarėme ne tik stalų serviravimo ar puošimo, bet ir daugybę kitų klausimų. Jis pasakojo ir „bon ton“ – gero tono ypatybes. Tam tikra apranga taip pat atitinka šią charakteristiką“, - kritikams atkirto verslininkė.

Rankų darbo, vienetinį apsiaustą I. Budrienei padovanojo iš Libano į svečius atvykęs švenčių rengėjas Robertas Chaar. Jis yra puošęs karališkųjų šeimų šventes Katare ir Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Anot I. Budrienės, be R. Chaar ypatingo darbo stiliaus ir požiūrio į svarbiausių gyvenimo švenčių planavimą neapsieina daugelio ryškiausių bei žinomiausių žmonių asmeninės puotos Libane ir Artimuosiuose Rytuose.

„Roberto dovana man kelia geriausius jausmus. Apsiauste įamžinta dalis Libano kultūros ir istorijos“, - patikino pašnekovė.


Rašyti komentarą...
D
Dalia
2016-12-08 19:05:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Budriene atrodo kaip pabaisa,gal neturi pinigų padoriai apranga. Na o jau alinai. Tikra pabaisa.
Atsakyti
0

J
Jurgis
2016-12-08 12:21:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu tokie akiniai tai visai netinka
Atsakyti
0

L
Laima
2016-12-08 13:33:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įvaizdis tai nieko, bet paseno bent 15 metų...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų