Krištolinės Ingos ir Dariaus Budrių vestuvės priminė prabangią krištolo pasaką

Prabangių švenčių kūrėja Inga Budrienė nepagailėjo jėgų bei idėjų ir savo šventei. Šeštadienio vakarą žinoma moteris socialinio tinklo paskyroje pasidalino jaukiomis akimirkomis iš savo šeimos šventės.

7

Penkioliktųjų, dar vadinamų krištolinių, vestuvių šventei žinoma Lietuvos pora pasirinko savo šeimos restorano „Briedžių medžioklė“ pokylių salę, kur sukvietė tik pačius artimiausius šeimos narius ir draugus. Visgi, svečių tarpe netrūko žinomų ir iškilių asmenybių, o aplinka iš tolo traukė akį išpuoselėtomis smulkmenomis.

Įspūdingų švenčių dekoratorė I. Budrienė ir šįsyk pasitelkė išskirtines dekoracijas.

„Labai buvome laimingi, kad pasveikinti atvyko Kauno ceremonmeisteris Kęstutis Ignatavičius, kuris mus sutuokė Rotušėje prieš 15 metų. Jis dalyvavo ir rožinėse vestuvėse. Be to, šįkart jis padovanojo mums dainą – portugališkai padainavo šių metų Eurovizijos nugalėtojo dainą!“, – portalui tv3.lt sakė I. Budrienė.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Inga ir Darius Budriai atšventė krištolines vestuvių metines

Pasak Ingos, jie Kęstučiui yra pasižadėję santuokos sukaktis švęsti kas penkerius metus ir tai sąžiningai vykdo.

Anaiptol, šventinį Budrių vakarą netrūko staigmenų ir dovanų.

„Sulaukėme širdis suvirpinusių dovanų – skulptoriaus Mindaugo dukra, nerealaus balso savininkė Kotryna, atliko nuostabius meilės kūrinius, o pats skulptorius sukūrė mūsų žiedų ledo skulpturą ir dovanojo įspūdingą ledo šou“, – prisiminė moteris.

Bene didžiausią įspūdį abiem Budriams paliko šampano gėrimas iš skaidraus ledo taurių. Visoje šventėje vyravo krištolo detalės ir baltos spalvos – lengvumo akcentai. Akį traukė floristės Ritos Bagdzevičiūtės sukurta beveik 3 metrų Meilės paukštė iš plunksnų.

„Švente buvo jauki, šilta ir smagi. O štai ir restorano kolektyvas tradiciškai pasitiko su duona ir druska“, – šiltais įspūdžiais dalinosi Inga.

Inga ir Darius – viena gražiausių Lietuvos porų. I. Budrienė žinoma vestuvių ir kitų švenčių organizatorė, dekoratorė. Kartu renginiuose matoma pora neslepia šiltų jausmų vienas kitam.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų