naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ukrainiečių atlikėjas Andrejus Danilko, žinomas kaip Verka Serduchka, šiandien gyvena kiek kitaip. Jis pasakoja, kad per karą pakeitė savo gyvenimo būdą ir numetė itin daug svorio.

Ukrainiečių atlikėjas Andrejus Danilko, žinomas kaip Verka Serduchka, šiandien gyvena kiek kitaip. Jis pasakoja, kad per karą pakeitė savo gyvenimo būdą ir numetė itin daug svorio.

REKLAMA

Kaip tikina pats Andrejus Danilko, jam pavyko atsikratyti 14 kilogramų. Laidoje „Ir atėjo Greimas“ jis pasakojo, kad pastaruoju metu gyvena pagal griežtą grafiką, o tai jam ir padėjo numesti svorio, rašo UNIAN.

„Kaip pionierių stovykloje. Nepatikėsite, bet turiu tokį tvarkaraštį. Daugmaž susireguliavau miegą, numečiau beveik 14 kilogramų. Keliuosi 7:00 ryto, toks dienos grafikas, kokio specialiai stovykloje laikiausi“, – pasakojo Danilko.

Jis taip pat pažymėjo, kad pakoregavo mitybą ir nustojo vartoti alkoholį dideliais kiekiais. „Valgau visai kitokį maistą. Taip, galiu šiek tiek išgerti, bet nebėra taip, kaip buvo anksčiau... Nes aš gėriau, kad užmigčiau, tuo metu mane kamavo nemiga. Migdomųjų negėriau. Šiek tiek sulėtinau gyvenimo tempą, nes vakar išgėriau per didelę melatonino dozę“, – pridūrė jis.

REKLAMA

Primename, kad anksčiau Andrejus Danilko, kuris visiems pažįstamas kaip Verka Serduchka, aršiai reagavo į ukrainiečių atlikėjų Ani Lorak ir Natašos Karolevos tylą dėl karo.

REKLAMA

Andrejus Danilko-Verka Serduchka ne kartą yra sakęs, kad turi vyresnę seserį Galiną Grishko. Jie daug metų nebendravo dėl to, kad moteris prieš jį parašė pareiškimą policijai ir apkaltino vaiko pagrobimu.

Po daugelio metų jiems vis tiek pavyko užmegzti ryšį. Menininko teigimu, jų susitaikymui įtakos turėjo mamos mirtis.

„Mes susitaikėme, jei galiu taip pasakyti, dėl mano motinos mirties“, – viename interviu dalijosi Danilko.

REKLAMA

Andrejaus Danilko motina mirė 2020 m. Moteriai tuo metu buvo 83 metai.

Garsiai pasisako prieš karą Ukrainoje

Primename, kad dainininkė Verka Serduchka ne sykį pasisakė prieš karą Ukrainoje. Ji net ne sykį kritikavo savo kolegus atlikėjus, kurie tylėjo apie karą Ukrainoje.

Sugėdinta dainininkė Svetlana Loboda ilgai tylėjo apie karą Ukrainoje. Prabilti apie tai ji nusprendė tik po to, kai buvo įtraukta į Putino režimą tyliai palaikančių menininkų „juodąjį sąrašą“. Toks atlikėjos elgesys papiktino Andrejų Danilko

REKLAMA
REKLAMA

Loboda verkė prieš kamerą ir kalba apie tai, kad užpuolikai sunaikino jos gimtąjį miestą Irpiną, tačiau šios ašaros atlikėjui Verkai Serduchkai nepasirodė nuoširdžios, skelbė unian.net.

Netrukus S. Lobodovos draugė ir buvusi prodiuserė Natella Krapivina stojo ją ginti. Ji rekomendavo A. Danilko gerti mažiau alkoholio.

Jo reakcijos netruko laukti. Interviu su Leonidu Poliščiuku jis atsakė Krapivinai.

„Nustok uostyti. Ir tegul pažiūri į situaciją blaiviomis akimis. Nenorėjau įžeisti Lobodos. Galbūt kažkaip emociškai tai pasakiau“, – sakė jis.

REKLAMA

Daugiau nei dvidešimt metų Verkos Serduchkos vaidmenį atliekantis  A. Danilko prisipažino, kad Putiną laiko nusikaltėliu ir tikisi „įsijungti televizorių ir pamatyti jį sėdintį teisiamųjų suole“.

Ukrainiečių muzikantas Andrejus Danilko prisiminė, kaip pirmą kartą asmeniškai susitiko su Rusijos prezidentu Putinu. Muzikantas sako, kad Rusijos politikas gyvenime labai skiriasi nuo televizijos įvaizdžio.

„Prisimenu įspūdžius, kai jis buvo inauguruotas. Prisimeni šiuos kadrus? Maskva tuščia, Putino mašinos važiuoja, motociklininkai aplinkui, o jis važiuoja į inauguraciją. Ir aš galvoju: „tu esi suaugęs žmogus, didelės, tavo nuomone, valdžios prezidentas. O tu važiuoji kaip Džeimsas Bondas“, – kalbėjo A. Danilko.

REKLAMA

Pasakodamas apie pirmąjį susitikimą su V. Putinu, šis teigė, kad Rusijos prezidentas  pasirodė subtilus, dėmesingas ir ramus, tarsi bandantis „užverbuoti“ ir „jis tikrame gyvenime labai skiriasi nuo įvaizdžio televizijoje“.

Primename, kad anksčiau ukrainiečių atlikėja Svetlana Loboda aktyviai gastroliavo Rusijos Federacijoje, tačiau dabar ji yra nepageidaujamas asmuo tiek Rusijoje, tiek Ukrainoje. Dainininkė, iš pradžių tiesiogiai neįvardijusi Rusijos kaip karo Ukrainoje kaltininkės, o paskui pasitaisusi, vėl įsitraukė į didžiulį skandalą. Šį kartą – Latvijoje.

REKLAMA
REKLAMA

Socialiniame tinkle „Facebook“ į Svetlaną Lobodą atkreipė dėmesį Aukščiausiosios Rados žodžio laisvės komiteto patarėja Olga Červakova. Anot jos, kovo 26 dieną vietos valdžia ir savanoriai Rygos centre surengė labdaros koncertą Ukrainos pabėgėliams paremti „Padėk man pakilti“, rašo unian.net.

„Renginio išvakarėse į juodąjį sąrašą įtraukta antiukrainietiškos pozicijos dainininkė išgalvojo netikrą plakatą, įklijavo jame savo nuotrauką ir pasiskelbė pagrindine dalyve bei  organizatore, o feisbuke parašė: „Kartu su vaikais“. Tikrieji renginio organizatoriai yra Ligoninės fondas, Latvijos prezidentas ir pirmoji šalies ponia. Mes visi rinksime lėšas humanitarinei pagalbai visiems, kurie buvo priversti persikelti į Latviją“, – sakė Červakova.

REKLAMA

„Loboda nebuvo nusivylusi ir jau iš ten, kur buvo išsiųsta, ji platino netikrą informaciją, kad koncertas buvo atšauktas „dėl oro sąlygų“, – pridūrė Aukščiausiosios Rados žodžio laisvės komiteto patarėja. Anot jos, dieną prieš tai Rygoje tikrai pūtė stiprus vėjas, tačiau renginys vis tiek vyko uždarose patalpose ir buvo atšauktas tik lauke, kad nekiltų pavojus publikai.

„Koncerto organizatoriai nusprendė neįtraukti dainininkės pasirodymo į šio renginio programą, atsižvelgdami į jos ilgametę veiklą Rusijoje tuo metu, kai Kremlius vykdė Krymo ir Donbaso okupaciją, žudydami kariškius ir niekuo dėtus civilius Ukrainos rytuose“, – feisbuke pranešė Ukrainos ambasada Latvijoje. Prisimename, kad kovo 24-ąją sukako lygiai mėnuo nuo Rusijos įsiveržimo į Ukrainą. Ta proga Loboda vis dėlto nusprendė karą pavadinti karu ir pareiškė, kad tai baisi realybė, su kuria neįmanoma susitaikyti. Priduriame, kad Rusijoje, kur Loboda aktyviai gastroliavo po Krymo aneksijos ir įsiveržimo į Donbasą, ji taip pat atsidūrė nepageidaujamų asmenų sąraše.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų