Veklenko išvyko į „Euroviziją“: lagamine – ypatingas talismanas

Ankstyvą sekmadienio rytą šių metų Lietuvos „Eurovizijos“ viltis – Jurijus Veklenko – su gausia palyda išvyko į Izraelio sostinę Tel Avivą, kur šiemet sieks pergalės populiariausiame dainų konkurse.

27

Jau 5 valandą ryto Vilniaus oro uoste stoviniavęs Jurijus neslėpė pakilios nuotaikos ir plačios šypsenos, kuri neblėso iš jo veido.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jurijus Veklenko išvyko į Euroviziją

Kiek anksčiau vaikinas pasakojo, kad jaučiasi pailsėjęs ir pasiryžęs pasirodyti kaip įmanoma geriau.

Antrajame pusfinalyje gegužės 16-ąją pasirodysiantis Jurijus taip pat minėjo, kad lagamine turi ir sėkmę nešantį drambliuką, kurį jam padovanojo mama.

Tiesa, dar prieš kelias dienas šalies vadovė Dalia Grybauskaitė Jurijui įteikė trispalvę, kurią jis nešis kartu su savimi į dainų konkursą.

Primename, kad tiesioginės tv3.lt konferencijos metu J. Veklenko taip pat prasitarė, ko galime tikėtis iš jo pasirodymo su daina „Run With The Lions“ ant didžiosios „Eurovizijos“ dainų konkurso scenos.

„Pasirodymas tikrai radikaliai nebuvo keistas ir aš jo tikrai nekeisiu. Aš savo giesmės nepakeičiau – man labai patinka minimalizmas ir aš lieku prie jo.

Atsivėrusios didesnės galimybės mums leis padaryti geresnį šou, įspūdingesnį vaizdą, nes scena bus žymiai didesnė palyginus su tuo, ką galėjome leisti sau Lietuvoje.

Išnaudosime visas technines galimybes, kad pagyvintume patį pasirodymą. Nebūtinai fejerverkai, nebūtinai bėgančiais gyvais liūtais, bet pačią sceną, erdvę, kaip viskas juda, galima žymiai protingiau išnaudoti“, – drąsiai kalbėjo jis.

Tiesa, Jurijus taip pat jau kartą lankėsi Tel Avive – čia balandžio pradžioje buvo filmuojamas atvirutės vaizdo klipas, kuris yra rodomas prieš dalyvio pasirodymą.

Atlikėjas prasitarė, kad filmavosi su gražiomis izraelietėmis, tačiau liaupsių lietuvėms taip pat nepagailėjo.

„Filmavosi kelios merginos, galiu pasakyti labai nedaug, kelis raktinius žodžius. Gražios merginos, parašiutas ir saulėlydis. Izraelietės gražios, bet lietuvės yra gražiausios pasaulio moterys ir merginos“, – juokėsi J. Veklenko.

REKLAMA

Jurijus taip pat minėjo, kad vizito Izraelyje metu jau spėjo apsižiūrėti, kuriame sporto klube šalia viešbučio jis galės sportuoti. Meilę sportui jis pajuto ne taip jau ir seniai, tačiau be jo, tikina, gyventi negali.


Rašyti komentarą...
V
Valerija
2019-05-05 19:30:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sėkmės, kad ir kokia vieta bus. Daina man labai patinka.
Atsakyti
0

L
Liuda
2019-05-05 21:24:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko gero, kaip ir visada.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų