Vasha į muzikinį pasaulį grįžta su trenksmu: skyrė kandžią dainą „heiteriams“

Po ilgos pertraukos dainininkė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha ir vėl nusprendė nustebinti lietuviškos muzikos padangę – mergina grįžo su trenksmu ir pristato dainą, kurioje – speciali žinutė.

13

„Šios dainos užuomazgos gimė prieš pusantrų metų ir aš vis laukiau tinkamos progos, kai kūryba bei tema sprogs tarsi bomba ir nusineš mane kartu“, – pranešime spaudai sako naują savo dainą „Dance“ pristatanti dainininkė Gabrielė.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vasha į muzikinį pasaulį grįžta su trenksmu: skyrė kandžią dainą „heiteriams“

Įprastai savo minčių ir nuotaikų į vatą nevyniojanti žinoma atlikėja atvira – kūrinys yra dedikuotas visiems „heiteriams„ bei... internetiniam „žiurkynui“. 

„Kitaip tų, kurie pila purvą ant aplinkinių, pavadinti negalima. Gaila, kad tarp skleidžiančiųjų negatyvą, pavydą ir apkalbas, pasitaiko išsilavinusių, geras pareigas užimančių, jaunimui pavyzdį turinčių rodyti žmonių“, – apgailestavo pašnekovė. 

Jos siekis yra nebeskaityti jokių komentarų, viešinti tuos, kurie rašo įžeidžiančias asmenines žinutes, ir nesivelti į prasmės neturinčias istorijas. 

Gabrielė tvirtino vis daugiau laiko skirianti sau bei artimiesiems ir turinti ambicingų planų. Pavyzdžiui, atsidaryti savo grožio studiją. 

„Esu laiminga ir labai užsiėmusi! – atviravo Gabrielė, – Nors, jei nauji projektai bus įdomūs, laiko rasiu ir jiems! Dukrelė Adrija lanko darželį, tad, visa diena yra mano pačios!“. 


Rašyti komentarą...
A
2021-02-10 18:08:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas tai per padarai ,,heiteriai" ? Nei biologijos nei zoologijos vadovėliuose apie juos informacijos neradau.
Atsakyti
0

J
Joo
2021-02-10 18:07:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Muzikos pasauli kaimo muzikonte tundra.
Atsakyti
-1

S
Saras
2021-02-10 19:31:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
O viespatie,,,, koks šūdas
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų