Vasaros terasos sezono atidaryme Kaune žinomi svečiai tapo šventiško rekordo liudininkais

Ketvirtadienio vakarą Kaune įvyko restorano „Floros simfonija“ vasaros terasos atidarymas. Gamtos harmonijos apsuptyje vakaro svečiai mėgavosi išskirtinėmis vaišėmis, gyva muzika bei įtraukiančiu ir nuotaikingu mago Modesto Petriko pasirodymu. Vakaro kulminacija tapo rekordinis įvykis – svečiams buvo pristatyta didžiausia Lietuvoje, beveik trijų metrų, šampano ir gėlių piramidė, kuriai pastatyti prireikė net 670 taurių ir daugiau kaip 100 litrų šampano.

32

Į renginį susirinko gausybė žmonių, tarp jų – ir gerai žinomi šalies žmonės, tokie kaip dainininkas Aleksandras Ivanauskas-Fara, aktorė Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas su žmona floriste, TV laidų vedėja Kristina Rimiene, šokėjai Gintarė ir Tomas Slausgalviai, verslininkas Ugnius Kiguolis, aktorius Gediminas Juodeika su sužadėtine Živile, papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė, TV laidų kūrėja ir vedėja Vaida Skaisgirė, šefė, TV3 laidos „Virtuvės istorijos“ vedėja Ilona Juciūtė-Čibirkienė ir daugybė kitų.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Floros simfonija“ vasaros terasos atidarymas

Kone pačioje Kauno širdyje, tačiau nuo miesto šurmulio pasislėpusioje, užburiančios gamtos apsuptyje įsikūrusioje restorano terasoje susirinkusieji mėgavosi išskirtiniu renginiu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų