Varvinsite seilę: nuodėmingai prabangus K. Kardashian dukros gimtadienis sužavėjo internautus

Kardashian šeima garsėja ne tik savo skandalingumu ir nepakartojamu stiliaus pojūčiu, bet ir kvapą gniaužiančiomis šventėmis.

16

Neseniai įvykęs Kim ir Kourtney dukrų gimtadienis virto tikra pasaka – tokio gimtadieno norėtų visi, nė nepaisant to, kiek metų besueitų.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. North West ir Penelope Disick gimtadienio šventė

Įdomu tai, kad šventė buvo surengta šį savaitgalį, nors Kim dukrai North 5 sueis tik birželio 15-ąją, o jos pusseserei, Kourtney dukrai Penelope, 6 metai sueis po mėnesio – liepos 8 dieną.

Daugelis spėlioja, kad ši šventė anksčiau surengta buvo ne šiaip – tikriausiai tai buvo daroma dėl epizodo realybės šou „Keeping Up With The Kardashians“.

Mergaičių gimtadienis buvo itin spalvingas – jos abi buvo susiderinusios aprangas, o šalia gimtadienio kaltininkių nuolat sukosi poniai. Maistas čia taip pat buvo vertas nuodėmės – įvairios spurgos, tortai ir kiti desertai nepaliko abejingų.

Gimtadienyje buvo matyti ir mergaičių močiutė bei Kris Jenner mama MJ, kuri visai neseniai persikėlė į Calabasas – ten, kur gyvena visos Kardashian klano atstovės.

(72 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kim Kardashian piktina internautus: ar taip turi renktis trijų vaikų motina?


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų