Gerbėjai tirpsta iš mielumo: N. Minaj prabilo apie pirmąjį pasimatymą su Eminemu

Dar visai neseniai pramogų pasaulyje pasklido kalbos, kad reperis Eminemas ir dainininkė Nicki Minaj – pora.

49

Daugelis tuo ėmė abejoti, mat faktas – išties stebinantis, tačiau atlikėja neseniai užsiminė, kur įsivaizduoja savo ir naujo mylimojo svajonių pasimatymą.

(49 nuotr.)
FOTOGALERIJA. N. Minaj prabilo apie pirmąjį pasimatymą su Eminemu

Neseniai koncerto Bostone metu Eminemas taip pat savo gerbėjams atskleidė jausmus Nicki. „Ar jus teigiamai vertinate mano ir Nicki Minaj santykius?“ – paklausė jis. Jo nuostabiai, klausytojai ėmė ošti.

Vėliau pati Nicki Minaj pasidalijo vaizdo įrašu iš Eminemo koncerto. „Jis elgiasi kvailai ir mielai – taip, kaip ir aš. Labai jį myliu. Eminemai, mums reikia tavęs mano naujausiame albume. Manau, čia ir galėtų būti mūsų pirmasis pasimatymas – mano studijoje. Tu kurtum muziką, o aš spoksočiau į tavo nuostabias akis“ , – socialiniuose tinkluose savo jausmus reperiui atskleidė dainininkė.

Tiesa, kai kurie liko nepatenkinti tokiu mielumu – kai kas pagalvojo, kad galbūt tai tik būdas populiarinti naujausią dainininkės albumą.

Tuo tarpu kiti ėmė gailėtis Drake – reperis ne vienerius metus puoselėjo jausmus Nicki. „Kai pirmąkart pamačiau Nicki, iškart ją pamilau. Visuomet jaučiau jai silpnybę ir ją mylėjau, tuo tarpu ji į mane žiūrėdavo tik kaip į jaunesnį brolį“, – apie savo jausmus yra anksčiau sakiusi hito „God’s Plan“ žvaigždė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų