Valgydama greitą maistą numetė 76 kilogramus: tapo lieknesnė, nei paauglystėje

Kai didelis svoris vos nepražudo, tai tampa didelė paskata imtis didelių pokyčių – būtent taip nutiko Mandy Coles. Daugiau nei 150 kilogramų svėrusi moteris vos nežuvo gimdydama sūnų – būtent tada ji suprato, kad tai daugiau tęstis nebegali.

20

Tiesa, įvairios dietos laimės neatnešė – moteris mesdavo svorį ir vėl jo gausiai priaugdavo.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Numetė 76 kilogramus nieko neatsisakiusi: tapo lieknesnė, nei paauglystėje

Galiausiai Mandy užsirašė į specialią lieknėjimo programą, kuri padėjo jai atsikratyti net pusės savo kūno svorio – per kiek daugiau, nei metus, M. Coles atsikratė 76 kilogramų.

Nukritęs svoris, anot moters, padėjo jai geriau pasijausti ne tik fiziškai. „Mano nukritęs svoris man atvėrė daugybę durų, nes jaučiuosi kur kas labiau savimi pasitikinti“, – sakė ji.

Tiesa, jos kelionė nebuvo lengva, mat problemos su svoriu prasidėjo jau vaikystėje. „Didžiąją dalį vaikystės ir paauglystės buvau putli. Taip pat esu emocinė valgytoja, todėl maistas buvo mano ramstis“, – sakė ji.

Negana to, vaikai paauglystėje buvo linkę iš jos šaipytis, o tai tik skatino ją valgyti vis daugiau. Atsikratyti svorio po vaiko gimimo taip pat nebuvo lengva, mat ji ne tik dirbo, bet ir rūpinosi mažu vaiku – kardinaliai pakeisti gyvenimo būdą buvo sunku.

Įdomu tai, kad pasirinkusi minėtą lieknėjimo programą, Mandy neturėjo savo mitybos keisti iš pagrindų. Ji ir toliau valgė visą savo mylimą maistą – picas, keptą maistą ir net bulvių traškučius.

Pasirodo, kad M. Coles netgi nesilaikė dietos – jai buvo sudarytas specialus mitybos planas, kuris buvo subalansuotas pagal visus jos poreikius. Svarbiausia tai, kad čia įtraukiami ir kur kas sveikesni patiekalai, o taip pat skatinamas fizinis aktyvumas.

Sunku patikėti, tačiau dabar moteris dėvi mažesnio dydžio drabužius, nei paauglystėje. Daugiau jos pokyčių – nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
G
Gretaa
2019-10-29 09:14:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesistebiu aš irgi valgau greitą maistą ir esu liekna! Nes neėdu bliūdais ir viedrais kaip kitos
Atsakyti
-3

J
Jobs
2019-10-29 09:42:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Google sumokėjo už kiekvieną internetinį darbą nuo savaitės nuo 6000 iki 10000 eurų. Pirmą mėnesį iš „Google“ gavau 27416 eurų atlyginimą. Laisvalaikiu dirbu 3 valandas per dieną. Tai tikrai patogi vartotojui irr aš tiesiog tokia laiminga, kad apie tai sužinojau. eikite į šią svetainę, kad gautumėte daugiau informacijos ...

.................>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.C­­a­­s­­h­­F­­l­­o­­w­­7­­7.C­­o­­m
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų