13-metė „Instagram“ žvaigždė verčia tėvą viešai raudonuoti: jos elgesys šokiruoja

Socialiniai tinklai ir įvairios technologijos išties palengvino mūsų visų gyvenimus, vis dėlto vis daugiau vaikų netenka tikros vaikystės, praleistos lauke su būriu draugų. Tiesa, prie to prisideda ir beprotiškas noras užaugti – merginos jau nuo mažų dienų svajoja tapti influencerėmis, o kartais netgi sunku pasakyti, kiek joms iš tiesų metų.

18

Būtent tokia istorija pasidalijo vienos „Instagram“ žvaigždutės tėvas.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 13-metė „Instagram“ žvaigždė verčia tėvą viešai raudonuoti: jos elgesys šokiruoja

Danielle Cohn internautų dėmesį patraukė jau prieš kurį laiką, kai kartu su savo vaikinu – „YouTube“ žvaigžde Mikey Tua – apgavo gerbėjus, jog susituokė Las Vegase, o negana to, dar ir laukiasi. Ir viskas tik dėl populiarumo… Žinoma, merginai jo ir taip netrūksta – vien „Instagram“ ji turi surinkusi daugiau, nei 3,7 mln. sekėjų.

Negana to, niekas tiksliai nežino, kiek mergaitei metų. Ji pati aiškina, kad yra 15-metė, vis dėlto jos tėvas teigia kitaip. Anot jo, Danielle yra vos 13 metų amžiaus.

D. Cohn gyvena kartu su savo motina Kalifornijoje, vis dėlto labiausiai dėl jos gerovės yra susirūpinęs tėvas Dustinas. Jo įrašas „Facebook“ neseniai sulaukė didelio žiniasklaidos susidomėjimo.

„Daugybę metų, kol kovojau su savo dukros įvaizdžiu socialinėse medijose, kurio nepalaikiau, stengiausi būti diplomatiškas, ir to neviešinti, nes maniau, kad tai pavyks ir dukra liks saugi“, – įrašą pradėjo ji.

Pasirodo, kad augant dukters populiarumui socialinėse medijose, jis ėmė dėl jos baimintis, o galiausiai, neiškentęs, bandė susisiekti ir su tais prekės ženklais, kurie jai mainais už fotografijas siųsdavo itin seksualią aprangą.

Deja, net tai, kad Dustinas – jos tėvas, nepadėdavo. Anot vyro, nuotraukos iš minėtų prekės ženklų socialinių tinklų vis tiek nebūdavo pašalinamos. Tada vyras nusprendė apkaltinti minėtas įmones dėl to, kad jie neužtektinai pasistengia išsiaiškinti, kokio amžiaus yra jų klientai. 

Nepadėjo ir tai, ir nors iš pradžių vyras pasitikėjo savo žmona, o savo dukters prašydavo nors kartą per mėnesį pasirodyti realiai, siųsti savo pažymius ir dalintis tik padoriomis nuotraukomis, galiausiai jam teko skaudžiai nusivilti. Tąkart vyras pamatė savo paauglę mergaitę pozuojančią su „Calvin Klein“ apatiniais miegamajame. 

REKLAMA

Toks tėvo ir dukros konfliktas įgavo pagreitį ir realiame gyvenime – sunku patikėti, tačiau mergaitė ne tik, kad atsisakė su juo matytis, bet netgi praleido ir jo vestuves. 

Tiesa, mergaitės mama – visai kitokios nuomonės. Ši taip pat neseniai paviešino, ką galvoja apie savo dukrą „Facebook“: „Galbūt jūs ir nesutinkate su tuo, kuo mano dukra dalijasi socialiniuose tinkluose, tačiau ji ruošiasi milijonierės gyvenimui jau tokiam amžiuje. Ji viską daro pati. Kaip ir visos šeimos, esame apsipykę. Tačiau aš dėl savo vaikų padaryčiau viską“.

Neiškentusi į visą konfliktą socialiniuose tinkluose įsikišo ir pati Danielle. Mergaitė pareiškė, kad ji gyvena taip, kaip nori, o su tėvu neturi nieko bendro. Anot jos, prieš kelis metus ji su mama netgi lankėsi teisme, nes tėvas nenorėjo mokėti alimentų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų