Vaikulė atskleidė savo jaunystės paslaptį: svarbi viena taisyklė

Šį sekmadienį laidos „Pasaulis pagal moteris” žiūrovų lauks ypatinga staigmena: vedėja Kristina Rimienė kalbins charizmatiškąją Laimą Vaikulę, kurios dainas atmintinai moka tūkstančiai lietuvių.

28

Laidos viešnia džiaugiasi, kad gyvenimas jai nusišypsojo: ją supa tikri draugai, mylima profesija, stulbinanti karjera...

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vaikulė atskleidė savo jaunystės paslaptį: aktualu kiekvienam

„Tai – likimas. Visiškai neplanavau būti atlikėja. Kažkada labai norėjau ir turėjau tapti gydytoja, bet likimas nulėmė kitaip“.

Nėra nieko neįmanomo

Laidos vedėjos K. Rimienės paprašyta atskleisti sėkmės paslaptį, atlikėja patarimus dalija atsargiai. „Jei žmogus talentingas – viskas yra įmanoma“, – neabejoja ji, pabrėždama, kad galimybės šiais laikais yra neribotos, tačiau „svarbu neužmiršti, jog be talento dar labai svarbu turėti galvą ant pečių ir suprasti, kada ką galima daryti, o kada – sustoti“.

Laimai niekada netrūko nei talento, nei sėkmės: kūrybiniame kelyje jau ilgus metus ją lydi genialus kompozitorius Raimondas Paulas. Šių dviejų talentingų žmonių bendradarbiavimą puošia tokios dainos, kaip „Vernisažas“, „Dar ne vakaras“ ir kitos ne mažiau lietuviams žinomos dainos.

Jaunystės paslaptis

Ne mažiau nei Laimos muzika gerbėjus domina ir jos neblėstančios energijos, jaunystės bei žavesio paslaptis. Atlikėja atvira – tai genai. Tačiau ji tuoj pat priduria, kad be galo svarbu gyventi sveikai. „Kiek jūs sau leidžiate iki tam tikro amžiaus, taip ir atrodysite. Jei būčiau buvusi vakarėlių lūtė – kažin, kaip dabar atrodyčiau“.

„Man labai pasisekė – aš turiu darbą, kurį myliu“. To paties ji linki ir laidos žiūrovams: susirasti mylimą darbą, uždirbti daug pinigų, visada būti linksmiems ir šypsotis, nes šypsena prailgina gyvenimą.

Žinomumo kaina ir gyvenimas be kaukių

Laidos vedėjos paklausta apie žinomumo kainą ir draugus, Laima atvira: ji nelabai mėgsta būti ten, kur daug žmonių. Jos ramybės šaltinis – prabangioje viloje Jūrmaloje karaliaujantys du prancūzų buldogai – lygiateisiai šeimos nariai – bei tikri draugai. Laidos viešniai ramu Jūrmaloje, mylimame mieste, kur nereikia baimintis gerbėjų antplūdžio ir galima ramiai sau vaikštinėti paplūdimiu, nusimetus visas kaukes.

REKLAMA

Tačiau Laima mielai lankosi vakarėliuose, kuriuos rengia jos draugai. „Ne itin mėgstu puotauti, einu tik pas labai ypatingus žmones, kurie yra man labai svarbūs“, – to, kad perdėtas dėmesys ir netikrumas vargina, neslepia atlikėja. Jai be galo svarbu, kad šalia būtų laiko patikrinti ir tikri draugai, kurių ji neskirsto į populiarius ir nepopuliarius, juk nesvarbu, ką žmogus veikia gyvenime, svarbiausia – kad jis būtų geras ir labai nuoširdus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų