Vaikų namuose užaugusi J. Žižė pasidalijo širdį veriančiu įrašu: įsivaizduoju, kaip ji žiūrėtų iš šono

Julija Žižė šiuo metu išgyvena išties stebuklingą gyvenimo laikotarpį – prieš kelis mėnesius „Wear Mad By July“ kūrėja su vyru, fotografu Laurynu Žižiu susilaukė antrosios dukros Otilijos.

32

Džiaugsmo neslepianti žinoma moteris itin atvira su savo sekėjais – šeštadienio rytą ji pasidalijo jaukiu kadru, kuriame užfiksuota J. Žižė su savo dukromis Otilija ir Lėja.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Julija Žižė pasidalijo mintimis: "Tik dabar pradedu jausti pilnatvę"

Moteris taip pat siuntė ir labai jautrią žinutę: „Pasitaiko gyvenime momentų, kada man labai trūksta tėvų, dažniausiai trūksta mamos“, - pasakojo ji.

„Liūdniausios man yra laimingiausiomis gyvenimo akimirkomis: diena, kada ištekėjau, dukrų gimimas, šventės, kada visi šeimose kartu. Įsivaizduoju, kaip ji žiūrėtų iš šono ir širdyje jai būtų gera ir ramu stebėti mane ir mano laimingą šeimą. Aš dabar taip žiūriu į savo dukras kiekvieną dieną, kiekviena jų asmeninė pergalė ar pasiekimas bei išmąstyta protingai situacija, man kelia didžiulį pasididžiavimą , - rašė J. Žižė.

„Žinau, aš ne vienintelė tokia žemėje, yra dar blogesnių ir liūdnesnių istorijų nei mano. Nors man 32-eji ir aš pati jau 2 mergaičių mama, man pačiai, kaip mažai mergytei, kuri niekada jos taip ir nepažino, labai norisi jos švelnaus ir šilto žvilgsnio, man norisi – mamos“, - sielojosi moteris.

„Tos, kurios dar turite jas, prašau, džiaukitės kiekviena minute ir kiekvienu apsikabinimu, nuoširdžiu pokalbiu ar patarimu. Nešiokite mamas ant rankų, kol jos šalia“, - šyptelėjo žinoma moteris.


Rašyti komentarą...
M
Mama
2018-04-14 13:46:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juk neseniai verke kad gims antra mergaite. Myzne
Atsakyti
-1

Šiaip AŠ
2018-04-15 21:21:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne kokia mama esi, kad taip rašai. Gėda ,mamyte . Julija Tau stiprybės auginant dukrytes.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų