Vaikelio besilaukianti Meschino pozavo kartu su mylimuoju OG: palaikė jį festivalyje

Šeštadienį (rugsėjo 5 d.) nugriaudėjęs „M.A.M.A. vasara“ tapo ne tik vieninteliu ir didžiausiu, bet ir ilgiausios trukmės populiariosios muzikos festivaliu, rašoma pranešime spaudai.

50

Renginyje pasirodė ir daugybė žinomų veidų, tarp kurių – ir netrukus tėvais tapsiantys Karolina Meschino ir jos mylimasis Dominykas Ježerys-OG Version.

(50 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vaikelio besilaukianti Meschino pozavo kartu su mylimuoju OG: palaikė jį festivalyje

6-ąjį mėnesį besilaukianti socialinių tinklų žvaigždė atvyko palaikyti savo mylimojo, kurio paklausyti susirinko būrys gerbėjų.

Primename, kad žinia, jog su OG laukiasi vaikelio, Karolina pasidalino liepos mėnesio pabaigoje. 

„Mūsų kartu su Dominyku didžiausia svajonė išsipildė labai greitai. Keturis mėnesius slėpti tikrai nebuvo lengva, bet tiems, kas bent kažkiek mus pažįstate ar atidžiai sekate tikriausiai nebuvo sunku atspėti. Bandžiau mėtyti pėdas, bet išėjo gan juokingai. Esame be proto laimingi ir jaučiamės apdovanoti likimo. 

Sunku jausmus šia tema sudėti į žodžius, tik tie, kas iš meilės yra atvedę į pasaulį gyvybę, supras, kas tai per stebuklingas jausmas. Man už šeimą niekada gyvenime nebuvo nieko svarbiau ir dabar yra neįtikėtina, jog atėjo mūsų laikas kurti savo mažytę šeima. Greit būsime trise“, – tąkart „Instagram“ džiaugėsi mergina.

Vėliau, „Kitokių pasikalbėjimų“ metu, K. Meschino atskleidė, kad jiedu laukiasi mergaitės.

Raudondvaryje Kaune vykusio festivalio publika galėjo mėgautis ilgesne net 10 valandų trukmės muzikos programa, kurią kurė 18 žinomiausių šalies grupių ir atlikėjų.

Skambiausiu 2020-ųjų vasaros palydėjimo akordu tapusiame didžiausiame muzikos festivalyje „M.A.M.A. vasara“ šiemet išskirtinius pasirodymus gerbėjams surengė Justinas Jarutis, Jazzu, „Flying Saucer Gang“, Vidas Bareikis, Mad Money, DJ Jovani su Jessica Shy, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, Jurijus, „8 Kambarys“, „Jauti“„Kabloonak“, OG Version, Evgenya Redko, Paula, „Sisters On Wire“, „Sinstation“ ir Kristis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų