tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
43
Vaidas Baumila ir Lauras Lučiūnas (tv3.lt fotomontažas)

Trečiadienio vakarą  pabe „Dirigentai“ įvyko jau penktasis „Perklausų“ vakaras, kur šį kartą rinkosi vieno žinomiausių dainų kūrėjo ir atlikėjo Vaido Baumilos gerbėjai.

43

Trečiadienio vakarą  pabe „Dirigentai“ įvyko jau penktasis „Perklausų“ vakaras, kur šį kartą rinkosi vieno žinomiausių dainų kūrėjo ir atlikėjo Vaido Baumilos gerbėjai.

REKLAMA

Žiūrovams dainininkas atskleidė naujo albumo kūrimo užkulisius, kaip gimė vasaros hitas „Kunigunda“ ir kokie siurprizai laukia artėjančiame koncerte arenoje.

Renginio įrašas jau netrukus pasirodys internete, visą naujausią informaciją galite sekti „Perklausų“ paskyrose „Facebook“ bei „Instagram“.

Net tris šių metų M.A.M.A. apdovanojimus pelniusio atlikėjo Vaido Baumilos dainos iš naujausio albumo „Apžavai“ pritraukė būrį ištikimų gerbėjų.

Vis dėlto atlikėjas tikina, kad apdovanojimai – toli gražu ne svarbiausias dalykas.

„Po M.A.M.A. vakarėlio vėlai grįžau namo ir pasirodo, kad visus tris apdovanojimus palikau „Žalgirio“ arenoje. Apdovanojimus gauti smagu, bet jie tikrai nėra svarbiausias įvertinimas, svarbiausia – žiūrovai tavo pasirodyme“, – įsitikinęs Vaidas.

REKLAMA

Praėjusių metų vasarą joks vakarėlis nepraėjo be kultiniu hitu tapusios dainos „Kunigunda“.

Paklaustas apie tai, ar nujautė, jog „Kunigunda“ taps tokia populiari, atlikėjas neslėpė, kad pagrojus pirmus akordus ir padainavus žodžius, visi komandos nariai suprato, kad jie sukūrė hitą.

REKLAMA

Ar jau devynioliktus metus scenoje skaičiuojančiam atlikėjui buvo sunkesnių periodų?

Vaidas „Perklausos“ žiūrovams paatviravo, kad pandemijos laikas smogė su kaupu – buvo svarstyta net dėl karjeros pokyčių.

„Buvo slogių nuotaikų, kur pagalvojau – gal dainavimas nėra man? Aš labai lyginau save su kolegomis. Bet supratau, kad siekiamybė yra mėgautis darbu, o mane vis dar jaudina dainavimas, tad todėl ir esu čia“, – tvirtino dainininkas.

REKLAMA

Visai netrukus, jau kovo 17 d., Vaidas Baumila su grupe pasirodys didžiojoje „Žalgirio“ arenoje.

Atlikėjas prieš tūkstantinę minę koncertuos jau ne pirmą kartą, o šiais metais žada ne tik siurprizų, bet ir senų hitų.

„Jaučiuosi užtikrintai, žinome, kad turėsime labai gerą šou, žinome, kad išleista labai daug geros muzikos. Aišku, nepamiršime ir senesnių hitų, kurių prašo mūsų fanai. Bus svečių iš užsienio, bus daug garso ir šviesų, bus ir Kunigunda“, –  šypsosi atlikėjas.

„Perklausos“ – tai renginių ciklas, kuriame garsiausi Lietuvos atlikėjai kviečiami atviriems pokalbiams su dainomis.

Renginių vedėjas Rolandas Mackevičius kalbins atlikėjus fone skambant jų albumo dainoms, o susirinkusieji kviečiami įsiklausyti į tikrąją kūrinių prasmę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų