Praėjusį sekmadienį sostinės laisvalaikio ir pramogų centro GCW VIP salėje jaukiai ir linksmai buvo atšvęstas aktoriaus Vytauto Šapranausko jubiliejus.

Vytautas Šapranauskas, „Vakaro žinių“ nuotr.

Jubiliatas į GCW įžengė gražiai pasipuošęs, - jis vilkėjo juodą, prabangų „Alexander McQueen“ kostiumą. Drauge su V.Šapranausku atvyko žavioji „Olialia“ mergaitė Ieva Stasiulevičiūtė - jiedu kartu veda „Puikųjį šou“.

Į gimtadienio vakarėlį rinkosi visuomenei gerai žinomi veidai: Renata Smailytė, Marius Gelažnikas, Irena Starošaitė, Žilvinas Žvagulis, Inga ir Arūnas Valinskai, Jūratė Bitinaitė ir Tadas Karosas, Agnė Šemberienė ir Džiolana Tarvainytė, Rolandas Skaisgirys ir Marijus Mikutavičius, iš viso - apie tris dešimtis žmonių.

Beje, M.Mikutavičius yra gimęs tą pačią dieną, kaip ir V.Šapranauskas, tad solidžioje pastarojo 50-mečio puotoje jis galėjo švęsti ir savąjį gimtadienį.

Pasak liudininkų, Šapro vakarėlyje nebuvo nei pompastiškų tostų, nei pasiutusių šokių. Tačiau tvyrojo puiki nuotaika. Pats šventės kaltininkas irgi buvo linksmas, nė kiek negailėjo prabėgusių dienų.

Dovanų jis gavo ordiną, meno dirbinių, glėbį vyno butelių. O širdžiai brangiausią dovaną jubiliatui įteikė sūnus Gytis. Tai buvo Rimo Valeikio pieštas šaržas, kuriame pavaizduotas cigarą įsikandęs tėtis Šapras, o greta - abu jo vaikai.

Šventinė puota vyko prie subtiliai serviruoto stalo. Svečiams buvo patiekta pomidorų sriubos, įvairiausių salotų ir gurmaniškų delikatesų. Paskutiniai puotautojai išsiskirstė tik paryčiais. Kitą dieną ne vienas „taisė sveikatą“ šampanu.Jurga Klimaitė


Rašyti komentarą...
E
Evelina
2008-09-29 16:43:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveiki. Aš dalyvavau jo jubiliejiniame konserte, Šiauliuose. Renginys ,man labai patiko ;DD Buvo puiku. Kai kurie nesuprato jo anekdotų, tačiau aš juokiausia nesustodama :D Esu didelė jo gerbėja, todėl prašau jūsų, pasakykite jo elektroninį paštą ar kąnors. Taip norėčiau ką nors gražaus parašyti. Ačiū ;DD (nepyksiu jei neparašysit) iki
Atsakyti
0

a
arturas ciukojidas
2009-12-15 20:06:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
ar jus negalite uzknist su apgaul4
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų