TV3 seriale „Broliai“ vaidinantis Vytautas Rumšas jaunesnysis ir jo mylimąją vaidinanti aktorė Eglė Driukaitė šventinį laikotarpį pasitinka maloniais kalėdiniais rūpesčiais.

Vyriausiąjį iš brolių Kristupą vaidinantis V. Rumšas dovanėles artimiesiems pirkti pradeda apėmus šventinei nuotaikai.

„Kalėdines dovanas pirkti pradedu atsiradus laiko ir pajutus įkvėpimą, pavyzdžiui, pasižiūrėjus kokį filmą apie Kalėdas“, – sako aktorius.

Dovanas Vytautas parenka atsižvelgdamas į žmones, kuriems jos yra skirtos.

„Kalėdines staigmenas perku įvairiausias, prieš tai stengiuosi išsiaiškinti, ko kam gali reikti, todėl pirkimo procesas man nesukelia jokios įtampos. Pačiam patinka gauti praktiškas dovanas – kvepalus, vyriškus aksesuarus, paveikslus ar elektros prietaisus“, – dėl Kalėdų dovanų nesijaudina Vytautas.

Aktorė Eglė Driukaitė, seriale vaidinanti Simoną, sako, kad kalėdinės dovanos – puiki proga nudžiuginti savo artimuosius.

„Kalėdines dovanas artimiesiems stengiuosi parinkti ypatingas, tokias, kurios tikrai jiems yra reikalingos. Pastaruoju metu vertingesnes dovanas šeimos rate perkame susidėję keliese“, – sako Eglė.

Pati aktorė džiaugiasi visomis gautomis dovanėlėmis bei galimybe per gražiausias metų šventes pasimatyti ir prie šventinio stalo pabendrauti su tėvais, draugais ir giminėmis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų