Užsienio garsenybės ignoravo P. Hilton prabangų vakarėlį

Pasaulio viešbučių tinklo „Hilton“ savininkų duktė ir viena turtingiausių moterų pasaulyje – Paris Hilton mėgsta prabangą ir vakarėlius. Šią savaitę ji paklojo kelis milijos svarų ir surengė šventę, tačiau ja nesusižavėjo kitos garsenybės. Dainininkei teko linksmintis su seserimi ir  kitais bičiuliai, kurių susirinko labai maža dalis. Į kalėdinę Paris šventę neatvyko nei viena kviesta Holivudo žvaigždė.

Panašu, kad P. Hilton nebežino, kaip į savo namus prisivilioti Holivudo aktorius ir kitas įžymybes. Paris nepagailėjo ir pasamdė profesionalius muzikos atstovus, kurie tą vakarą linksmino svečius. Privačiame kalėdiniame vakarėlyje buvo paruošti brangiausi gėrimai ir gardžiausi užkandžiai.

Tačiau ypač puošniai pasidabinusi Paris nesulaukė svečių, kurių tikėjosi: neatvyko net tokia artima jos bičiulė kaip Britney Spears ar Linday Lohan. Kaip žinia, anksčiau jos kiekvieną savaitgalį traukdavo į garsiausius Niujorko klubus ar kitas pasilinksminimo vietas. Panašu, kad P. Hilton darosi neįdomi kitiems.


Rašyti komentarą...
m
milijonas
2011-12-12 12:47:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neįdomi, bet vistiek apie ją rašo :))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų