Uždainavęs šokėjas T. Rimgaila: toks jaudulys didžiulis, kad neduok tu Dieve

Pirmadienio vakarą startavusiuose jau septintąjį sezoną skaičiuojančiuose „Žvaigždžių duetuose“ pasirodė nauja ir jau iš anksto vadinama viena charizmatiškiausių porų – dainininkė Monika Linkytė ir šokėjas Tadas Rimgaila, kurie dainą atliko papildydami ją šokio judesiais.

 Komisijoje sėdėję Merūnas Vitulskis, Gediminas Zujus, Laima Lapkauskaitė ir Donatas Katkus beveik vienbalsiai nutarė, kad ši pora labai charizmatiška ir pasirodymą vertino teigiamai. Tiesa, Tadas gavo ir šiek tiek draugiškos kritikos – buvo pasakyta, kad kol kas jaučiasi, jog vyrui sunkoka valdyti savo balsą, bet tai, anot jų, pataisoma, tuo labiau, kad šis pasirodymas – dar tik pirmasis ir kelias tobulėjimo link dar tik prasideda.

Moniką komisija lengvai patraukė per dantį dėl to, kad panelei sunkokai sekėsi šokti ir kad ši dar irgi turės ko pasimokyti iš savo šokėjo partnerio.

Po pasirodymo kalbinta pora negalėjo nuslėpti jaudulio ir emocijų: „Labai baisu, viskas dreba, ir balsas, ir rankos, nesitikėjau net, kad taip jaudinsiuosi. Toks jaudulys didžiulis, kad neduok tu Dieve“, –  pilnas emocijų kalbėjo T. Rimgaila.

REKLAMA

„Teko ne vieną valandą jau kartu padirbėti, todėl, manau, kad jau neblogai susibendravome“, – kalbėjo besijaudindama Monika, vis žvilgčiodama į Tadą.

„Kalbėk kalbėk, nebijok, ko tu į mane žiūri“ , – drąsino partnerę Tadas.

Paklaustas, ar tikisi pasiekti finalą ar net nugalėti, šokėjas nedvejodamas atsakė: „Apie finalą dar anksti kalbėti, pirmiausiai reikia išmokti dainuoti.“

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų