• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Žymi atlikėja Gabrielė Grygolaitytė-Vasha atskleidė, dėl kokio įvykio paauglystėje ji taip supyko ant savo mamos, kad negali atleisti iki šiol.

Žymi atlikėja Gabrielė Grygolaitytė-Vasha atskleidė, dėl kokio įvykio paauglystėje ji taip supyko ant savo mamos, kad negali atleisti iki šiol.

REKLAMA

Tėvai paprastai“ studijoje šį kartą lengvas pokalbis apie motinystę, socialinius tinklus, populiarumą su dainininke, mama, nuomonės formuotoja Gabriele Grygolaityte-Vasha ir jos dukra Adrija. 

Gabrielė sako daug metų negalinti atleisti mamai, kad ji leido jai mesti muzikos mokyklą.

„Aš dabar labai norėčiau būti baigusi muzikos mokyklą, aš jausčiausi daug tvirčiau ir žinočiau daugiau, – sako žinoma moteris. – Aišku, niekada ne vėlu, galėčiau ir dabar eiti, bet laiko reikia tam“, – teigia Vasha.

Keblus santykis su dainavimu

Gabrielė su nuoskauda kalba, kad jeigu „mokykla būtų ėjusi koja kojon su muzikos mokykla“, ji būtų daug laimingesnė. 

REKLAMA
REKLAMA

Šiandien ji džiaugiasi, kad bent pavyko lankyti dainavimą.  

„Ir tas dainavimas buvo vienu metu peilis, ir aš maištavau, sakiau, neisiu į dainavimą, aš netgi laiptinėje buvau su raktu išraižiusi „nelankysiu dainavimo“, taip maištavau prieš tėvus“, – sako Gabrielė ir šiandien džiaugiasi, kad vis tiek lankė ir šiuo atveju buvo „prispausta“. 

Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą.

tv3.lt

Man tokios "patinka"
Vaikystei prisipisa, besilakstancios... nuekas joms neautoritetas.... vienos lieka, pagaliau susitupi, kai supranta kad nieko neturi. Ir tada pradeda kaltint kitus bet ne save.
Pasidazo, apsirengia.... lyg kokia nekaltuotle...
O ant odos israizyta visokiu nesamoniu. Atrodi bomziskai.
vasha čia ta iš p0rno filmų?
koks durnas straipsnis
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų