UNICEF šou Lietuvoje laukiama pasaulinės žvaigždės

Kas sieja Shakirą, Ricky Martiną, Katy Perry, Orlando Bloomą, Liamą Neesoną, Davidą Beckhamą, Lyonelį Messi, Serreną Williams ir daugybę kitų pasaulio žvaigždžių? Jie visi – ne tik savo sričių geriausieji ir garsiausieji, bet ir UNICEF geros valios ambasadoriai.

Jubiliejinio UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“ organizatoriai žada, kad spalio 31 dieną, šeštadienį, 19.30 val. tiesiogiai per TV3 televiziją, žiūrovai turės progą ne tik išvysti misijoje Mozambike parengtus reportažus bei aukoti nepritekliuje gyvenantiems vaikams, bet ir stebėti pasaulinio lygio žvaigždės pasirodymą, tiesa, kas ji tokia – kol kas lieka paslaptyje.

UNICEF organizacija, veikianti daugiau nei 190 pasaulio šalių, turi plačią žinomų ambasadorių – aktorių, dainininkų, visuomenės veikėjų – bendruomenę. Todėl penktasis, jubiliejinis, šou tikrai nustebins: laukia nuotaikingi, šmaikštūs ir išties įspūdingi pasirodymai.

UNICEF šou – išskirtinis tiek savo koncepcija, tiek ir dalyviais bei jų pasirodymais, kadangi aukojimas čia neatsiejamas nuo humoro. Reiškinys, kai pagalba pasaulio nuskriaustiesiems yra supinama su humoru, nėra naujas reiškinys: vadinamoji humorgala – kilo iš Švedijos. Idėja paremta tuo, kad aukodami neprivalome būti rimti ir susikaupę, todėl, pasitelkus subtilų humorą, šypseną ir deramą jautrumą, galime perteikti svarbią žinutę apie pasaulio vaikų gyvenimą ir likimą.

REKLAMA

Greta muzikinių ir humoristinių pasirodymų, UNICEF grandiozinio šou metu, visa Lietuva galės susipažinti su dar niekur nerodytomis Mozambiko vaikų ir šeimų istorijomis, perteiktas per misijos dalyvių – dainininko Merūno Vitulskio ir UNICEF Geros valios ambasadorės aktorės Virginijos Kochanskytės – potyrius. Jubiliejinį vakarą ves iš Paryžiaus į Lietuvą specialiai sugrįžtantis modelis Giedrė Rusytė ir dainininkas, TV3 laidų vedėjas, projekto „X Faktorius“ teisėjas Marijus Mikutavičius.

Paaukoti Mozambiko vaikams galima jau dabar. UNICEF primena, kad skambindami trumpuoju numeriu 1891 (1,45 €), išgelbėsite vieno vaiko gyvybę, skambindami 1892 (2,90 €) – dviejų vaikų gyvybes. Daugiau paaukoti galima užsukus į internetinę svetainę www.unicef.lt

 

 


Rašyti komentarą...
j
jumptheline
2015-10-28 22:54:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaka peri
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų