Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Balandžio mėnesį TV3 mini svarbią šventę – 28-ąjį savo gimtadienį. Žiūrovai netruko pamilti 1993 metais transliacijas pradėjusios televizijos, o dabar jau 17 metų iš eilės tai – žiūrimiausias kanalas Lietuvoje.

Balandžio mėnesį TV3 mini svarbią šventę – 28-ąjį savo gimtadienį. Žiūrovai netruko pamilti 1993 metais transliacijas pradėjusios televizijos, o dabar jau 17 metų iš eilės tai – žiūrimiausias kanalas Lietuvoje.

REKLAMA

Per savo gyvavimo metus TV3 džiugino ne tik sporto aistruolių, bet ir pramogų gerbėjų širdis, o tokie renginiai, kaip vaikams siekianti padėti „Išsipildymo akcija“, kasdienybės herojus visai šaliai pristatanti „Lietuvos garbė“, ar liepos 6-osios himnas, kai giedodami susivienija po visą pasaulį išsibarstę lietuviai, yra neatsiejama ne tik televizijos, bet jau ir visos šalies dalis.

Generalinė TV3 direktorė Laura Blaževičiūtė džiaugėsi, kad per 28 metus TV3 nuolat augo ir prisitaikydavo ne tik prie naujausių technologijų, bet ir prie besikeičiančių vartotojų įpročių.

REKLAMA

„Kiekvieni metai yra kitokie, padovanojantys vis įdomesnių iššūkių, tačiau tiek televizija, tiek ir visa TV3 komanda kasmet juos pasitinka su nauja energija ir užsidegimu. Žiniasklaidoje nuolat vyksta konkurencija dėl žmonių širdžių ir jų pasitikėjimo, tad mes džiaugiamės ne vienerius metus galėdami vadintis mylimiausiais. Žmonės mumis pasitiki, o mes jiems padedame atsirinkti, kas iš tiesų yra svarbu – ne veltui TV3 žinios jau daug metų yra pripažįstamos objektyviausiomis“, – sakė L. Blaževičiūtė.

REKLAMA
REKLAMA

TV3 gali didžiuotis, jog tarp savo darbuotojų turi tokių, kurie televizijoje dirba nuo pat pirmų jos įkūrimo dienų. Pavyzdžiui, TV inžinierius Artūras Selickas buvo tas, kuris į eterį išleido pirmąją TV3 laidą.

O štai Arūnas Meškėla, kuris šiuo metu yra atsakingas už audiovizualinio turinio kūrimą, anksčiau yra išbandęs kone viską, kas yra įmanoma televizijoje. Jis ne tik dirbo techniku, bet ir garsindavo filmus ar filmuodavo laidas.

A. Meškėla pasakojo, kad čia jis sutiko širdžiai mielą komandą, kuri tapo draugais, o į TV3 jis žvelgia tarsi į savo vaiką. „Stengėmės kurti, išlaikyti televiziją, ir nuolat konkuruodavome su kitais. Nenoriu ir nė negalėčiau išeiti niekur kitur, nes čia mes viską darėme nuo nulio – net tada, kai nebuvo tokios technikos, kokia yra dabar. Tą, su kuria dirbome anuomet, būtų galima sulyginti su akmens amžiumi“, – pasakojo jis.

TV3 Grupė yra didžiausia žiniasklaidos ir televizijos grupė Baltijos šalyse. Lietuvoje jai priklauso nemokamo ir mokamo turinio media platformos. Nemokamas turinys: TV3, TV6 ir TV8 televizijos kanalai, naujienų ir pramogų portalas tv3.lt ir internetinė vaizdo turinio platforma TV3Play. Mokamas vaizdo turinys: skaitmeninė palydovinė televizija „Home3“, kanalai „TV3 Sport“, „TV3 Sport 2“ ir „TV3 Sport Open“, filmų kanalas „TV3 Film“ ir naujos kartos televizija „Go3“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų