Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nuo neapykantos iki meilės – taip būtų galima apibūdinti pastarąją „Didžiojo šou burbulas“ dalyvių savaitę. Projekte netrūksta nei intrigų, nei romantiškų akimirkų.

Nuo neapykantos iki meilės – taip būtų galima apibūdinti pastarąją „Didžiojo šou burbulas“ dalyvių savaitę. Projekte netrūksta nei intrigų, nei romantiškų akimirkų.

REKLAMA

Pastaruoju metu „Burbule“ virė nemažai aistrų, su visais konfliktavusi Mia Pilibaitytė ėmė keistis, tai pastebėjo ne tik žiūrovai, bet ir projekto dalyviai.

Praėjusią savaitę buvęs šou dalyvis Ruslanas Kirilkinas ir Mia susipyko su visais dalyviais. Sekmadienį atlikėja ne tik liko be savo bendražygio Ruslano, bet ir kambariokės Gabrielė Rutkauskienės-Vashos. Mergina išsikraustė iš judviejų kambario ir prisiglaudė naujokės Irenos Starošaitės apartamentuose.

„Aš dabar, kai su Irena gyvenu, nejaučiu, kad turiu kambariokę. Viena kitai nei kiek netrukdome“, – Ievai Riepšaitei atviravo Vasha.

REKLAMA

„Irena labai pozityvi ir faina“, – simpatizavo Ieva.

Merginos sutiko, kad kambarių pakeitimas atnešė naudą ir Miai – ji tapo malonesnė.

„Matyt, to ir reikėjo, mums reikėjo atsiskirti. Tame mažame kambarėlyje mums dviese buvo labai sunku būti. Savaitę gali pagyventi, bet mėnesį išbūt... Čia buvo pats geriausias sprendimas pereiti kitur. Ir Miai daug geriau, kai ji ten viena“, – prisipažino Vasha. 

Ievos ir Vashos mergaitiškas pokalbis:

Tiesa, daugiausiai su šokėjais konfliktavusi Mia ryžosi atsiprašyti. Virtuvėje ji priėjo prie Violetos DaQueen ir ją stipriai apsikabino: „Aš labai atsiprašau dėl visko.“

REKLAMA
REKLAMA

„Viskas gerai, kalbėjome, kalbėjome ir išėjo nesąmonė“, – prisipažino Violeta.

Kurį laiką merginos stovėjo apsikabinusios ir džiaugėsi vėl susitaikiusios.

Mios ir Violetos susitaikymą galite pamatyti čia:

Primename, kad praėjusią savaitę, tiesioginio eterio metu Ieva ir Justinas Mejeris papasakojo apie įvykusį konfliktą su Mia ir Ruslanu.

„Mes žaidėme žaidimus, smagiai leidome laiką. Ant sofos sėdėjo Ruslanas ir Mia, ir netiesiogiai apkalbėjo dalyvius. Aš nesu piktas žmogus, bet tada tikrai kantrybė trūko. Pasakiau jiems, kad jei ir toliau žada „važiuoti“ ant dalyviu, tegu eina į kitą patalpą ir ten kalba. Nieko blogo nepasakiau, bet tada viskas ir prasidėjo“, – pasakojimą pradėjo J.Majeris.

„Manau viskas prasidėjo nuo šokio, kurį mes darome bendram pasirodymui. Jam nepatiko choreografija, arba nepavyko atlikti judesių, jis priežasties nesakė ir nesiūlė mums jokių kompromisų. Esame suaugę žmonės, siekiame kuo geriausių rezultatų, jei kažkam nepatinka, visi turime galimybę ir laisvę tai pasakyti. Mes, kaip šokėjai, pajutome spaudimą. Galiausiai prasidėjo konfliktas, sužinojau, kad esu „benosė auka“, man liūdna girdėti, kaip taip žmonės gali girdėti“, – pasakojo Ieva.

REKLAMA
REKLAMA

„Man buvo labai pikta, nes yra tiek neapykantos pas juos abu ir dar šmeižia mus melagingais faktais. Buvau įsiutęs ir pasakiau savo nuomonę“, – prisipažino Justinas.

Negana to, Ruslanas nusprendė, kad Ieva suvaidino traumą ir tuo naudojasi: „Aš niekada niekuo nesiskundžiu, bet nesuprantu, kuo užkliuvau tam žmogui.“

Šokėjų pora prisipažino, kad stengiasi nepasiduoti neigiamoms emocijoms ir nekreipti į Ruslaną ir Mią dėmesio.

Primename, kad žiūrovai dalyvius ir jų gyvenimą gali sekti net 24 valandas per parą „Go3“, o visi tie, kas nori jiems užduoti klausimų bei sužinoti tai, ko „burbulo“ dalyviai dar nėra sakę, kiekvieną pirmadienį ir penktadienį 15 valandą yra kviečiami stebėti tiesiogines transliacijas „Didysis šou burbulas“ „Facebook“ paskyroje. Taip pat būtent čia jie kviečiami užduoti ir klausimus.

Balsuokite už mylimiausius dalyvius čia:  https://www.tv3.lt/didysis-sou-burbulas/

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų