TV3 Play spalio mėnesio žvaigždės: intriguojantys serialai, atviri pašnekesiai ir lemtingos „X faktoriaus“ kovos

Kiekvieną mėnesį internetinė video platforma TV3 Play vartotojams pateikia ne tik nemokamą, bet ir patį naujausią, o taip pat ir televizijos žiūrovų labiausiai pamiltą turinį. Spalį žiūrovai kviečiami išvysti dar daugiau įdomių, skirtingų ir visų skoniui įtiksiančių serialų bei laidų.

4

Spalio mėnesio TV3 Play žvaigždėse – tiek romantikos, tiek veiksmo kupini serialai, atviri pokalbiai su Renata Šakalyte-Jakovleva ir lemtingos „Kėdžių iššūkio“ kovos mylimiausiame muzikiniame projekte „X faktorius“!

Visur tik tu“ – serialas per TV3 Play ir TV8. Naujas serialas „Visur tik tu“ šmaikščiai atskleis, kaip du nepažįstami žmonės staiga tapo ne tik kolegomis, bet ir to paties namo savininkais, nė už ką nenorinčiais kojos kelti kitur! Po ilgų metų, praleistų Japonijoje, Demiras grįžta į gimtąją Turkiją. Čia jis nusiperka architektūros kompaniją ir savo vaikystės namus. Tačiau kas galėjo pagalvoti, kad jis bus ne vienintelis pastarųjų namų gyventojas? Pasirodo, kad lemtinga klaida nulėmė, jog tuos pačius namus nusipirko ir be galo drąsi bei chaotiška Selina. Nė vienas iš jų netrykšta noru gyventi su nepažįstamuoju, tačiau iš minėto namo išsikelti taip pat neketina. O jau ir taip prasta situacija dar pablogėja tada, kai išaiškėja, kad Selina dirba interjero dizainere Demiro ką tik nusipirktoje įmonėje… Abu jie negalėtų būti labiau skirtingi. Demiras rytą pradeda nuo mankštos, valgo tik sveiką maistą ir yra be galo atsakingas, o Selina – garsiai klausosi muzikos, nesilaiko tvarkos ir leidžia sau viską, ko tik geidžia širdis. Ne ką lengviau jiems ir darbe – užėmęs vadovo pareigas, Demiras darbuotojus ima pratinti prie jiems visiškai neįprastų taisyklių, o galiausiai netgi uždraudžia romanus darbo aplinkoje. Tačiau ar tai nepradės kojos kišti jam pačiam?… 

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. TV3 Play spalio žvaigždės

„X faktorius“ – mylimiausias muzikinis projektas per TV3 Play ir TV3. Pasaulyje nėra dviejų tokių pačių žmonių, o dar įvairesni jie muzikoje. Skirtingi tembrai, ryškūs charakteriai ir pačios įvairiausios istorijos nuo rudens žiūrovus prie ekranų pakvietė dar vienam, kitokiam nei įprasta „X faktoriui“. O tai, kad visi mes esame „skirtingai nuostabūs“, geriausiai įrodo čia pasirodantys dalyviai. Spalio mėnesį jų laukia ypatingasis „Kėdžių iššūkis“, kuriame aistros liesis per kraštus. Po „Kėdžių iššūkio“ paaiškėja, kurie trys dalyviai keliauja į tiesioginius finalus ir kovoja ne tik dėl teisėjų, bet ir žiūrovų meilės. Kiekvienoje „Kėdžių iššūkio“ laidoje dalyvius į savo komandą rinksis vis kitas teisėjas, o jau šį sekmadienį savo pasirinkimą tarp paauglių pirmasis darys Saulius Urbonavičius-Samas. „Kėdžių iššūkyje“ pasirodys 10 pirmąsias atrankas įveikusių dalyvių, o į paauglių kategoriją pateko dalyviai nuo 15 iki 17 metų. Dalyviui pasirodžius, Samas spręs, ar duoti jam kėdę. Talentingųjų daug, o kėdžių tik trys… Kai visos kėdės bus užimtos, prasidės tikroji kova. Teisėjai spręs, ar pakelti jau sėdintį dalyvį ir pasodinti tik ką pasirodžiusį, o gal nieko nekeisti ir paprašyti padainavusio palikti sceną… Nepraleiskite intriguojančio „Kėdžių iššūkio“! 

Pasikalbėkim“ – pokalbių laida per TV3 Play ir naujienų portale tv3.lt. Žinoma TV laidų vedėja Renata Šakalytė kiekvieną savaitę kviečia šiltiems pokalbiams, kurių metu puikiai visuomenėje žinomi, tačiau retai kada apie savo asmeninį gyvenimą atviraujantys pašnekovai išdrįsta papasakoti tai, ko nežino niekas. Visi laidos herojai – be galo skirtingi, o tarp Renatai širdį atvėrusių – ir prezidentas Valdas Adamkus, operos solistė Ona Kolobovaitė, floristas Mantas Petruškevičius bei daugelis kitų. „Pasikalbėkim“ laidoje ribos tarp pašnekovo ir pačios Renatos tarsi išnyksta – ir pati žurnalistė pripažįsta, kad ne kartą po interviu sulaukdavo žodžių, jog žmonės pamiršdavo kameras. „Pojūtis toks, lyg būtume seni, geri pažįstami, nors prieš tai nebuvome nė karto gyvai susitikę. Visuomet empatiškai reaguoju į atsiveriantį žmogų, nes man nuoširdžiai rūpi tai, ką girdžiu. Didžiulė pagarba savo pašnekovui, jo patirtims ir pasitikėjimo jausmas – turbūt tai yra svarbiausi dalykai, kurie leidžia žmonėms atsiskleisti ir išdrįsti kalbėti net apie tai, ko neplanavo sakyti“, – sako Renata. Žurnalistė išduoda paslaptį – būtent šį mėnesį apie savo skyrybas ir naujus jausmus viešai prabils tie, kurie dar niekuomet nėra to darę… 

REKLAMA

Skorpionai“ – serialas per TV3 Play ir TV6. Tai – serialas, kurio negali praleisti visi tie, kurie mėgsta juostas paremtas tikrais faktais. Sukurti „Skorpionus“ įkvėpė genijus Walteris O’Brien’as, kurio IQ yra vienas aukščiausių pasaulyje – 197. Pagrindiniam serialo herojui patikėta atsakinga užduotis – suburti tikrą genijų komandą, kuri gebėtų padėti valdžiai tada, kai nebesugeba vienas kitas. Užduotys, kurias jie gauna, paprastų mirtingųjų protui yra neperkandamos. Komandai reikia susidoroti su aukščiausią grėsmę šaliai keliančiais nusikaltėliais, pasiremiant savo neeilinėmis psichologijos, kodavimo, inžinerijos ir kitomis žiniomis. Tačiau kad ir kaip sunku taptų spręsti nesibaigiančias mįsles, stipri komanda nežino žodžio „neįmanoma“. Tarp puikiai savo darbą išmanančių super genijų – psichiatras, žmonių elgsenos specialistas Tobis, žmogus-skaičiuotuvas Silverstras, ypač gabi mechanikė Happy, saugumo tarnybos įgaliotinis Cabe bei Page, kuri nors pati ir neturi jokių super gebėjimų, augina genijų sūnų, kuriam padeda rasti kalbą su kitais įspūdingos komandos nariais. 

Savo pamiltą programą per TV3 Play stebėkite visiškai nemokamai tada, kada patogu jums!

 


Rašyti komentarą...
N
Na
2021-10-08 14:19:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš x faktoriaus teisėjų viena žvaigždė matau Prusaitis. Vienas skiautere užsiaugino kita kaip varlė akis varto. O trečias tai kalafijoras.
Atsakyti
0

N
Na
2021-10-08 14:19:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš x faktoriaus teisėjų viena žvaigždė matau Prusaitis. Vienas skiautere užsiaugino kita kaip varlė akis varto. O trečias tai kalafijoras.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų