Tv3.lt skelbia stiliaus medžioklę

„Neverta bijoti rudens, tereikia sugebėti pamatyti jo spalvas ir tapti rudeninės stiliaus puokštės dalimi, - perspėja mados pasaulyje besisukiojantis fotografas Vidas Černiauskas, pasiryžęs įrodyti, kad lietuviai sugeba išlikti stilingais visus metus.

8

Šią savaitę portale tv3.lt startuoja rubrika „Miesto ritmas“. Jo dalimi gali tapti kiekvienas, kuris nebijo būti stilingu ir įkvėpiančiu kitus. „Nusprendėme išeiti į gatves ieškoti išskirtinį stiliaus pojūtį turinčių, nebijančių išsiskirti iš pilkos minios žmonių, - sake fotografas. – Kiekvieną savaitę skelbsime, kur vykdysime šias paieškas. Lauksime visų, kurie tik nepabūgs fotoaparato objektyvo”.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Fotografas Vilniaus gatvėse

Kiekvieną pirmadienį portale tv3.lt bus skelbiama nuotraukų galerija su tos savaitės „Miesto ritmo” dalyviais. Pirmasis save atpažinęs ir apie tai pranešęs el.paštu [email protected], laimės 100 eurų vertės APRANGA Grupės dovanų kortelę.

Nenusiminkite, jei nebūsite pirmieji. Visą savaitę bus skelbiamas balsavimas, kurio metu tv3.lt lankytojai rinks savaitės stilingiausią, kuriam atiteks 30 eurų vertės APRANGA Grupės dovanų kortelė.

Būk pastebėtas ir tapk stilingiausiu!

Savęs ieškok ir balsuok ČIA!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų