TV3 Grupė šiandien siūlo serialus – humoro, meilės ir kriminalinius

Šiandien TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 siūlo žiūrovams įvairius serialus – humoro, meilės ir kriminalinius.

3

Per Go3 kviečiame žiūrėti E. Vėlyvio režisuotą humoro serialą apie tai, kas visus mus vienaip ar kitaip palietė – „Mano meilė karantinas“. Dabartinių gyvenimo aktualijų įkvėptoje nuotykių komedijoje centre – pavyzdingas pilietis, geraširdis nevykėlis Alius ir iš ligoninės pasprukęs bei pas jį į namus pasislėpti atvykęs net 17 metų nematytas kursiokas Zigmas. Į kokias istorijas vyrai įsipainioja ir kokie nuotykiai jų laukia, žiūrėkite per Go3.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. TV3 Grupė šiandien siūlo serialus – humoro, meilės ir kriminalinius

TV3 13 val. siūlys indišką melodramą „Parduotas gyvenimas“. Serialas pasakoja apie mergaitę Čakor, kuri dar negimusi buvo pasmerkta tarnystei turtuolių namuose. Pinigų pertekę žemvaldžiai nusipirko ją įsčiose, suteikdami Čakor tėvams paskolą, kad šie galėtų oriai palaidoti savo senelį. Skaudus mažosios Čakor likimas, atrodo, pasmerkė mergaitės gyvenimą. Tačiau vos jai gimus, mėnulis nušvietė nakties padangę ir padovanojo ypatingą tvirtybę gyventi bei siekti svajonių. „Parduotas gyvenimas“ – įkvepiantis indiškas serialas apie nesuvaržomą laisvę.

Dar vieną indišką dramą kviečia žiūrėti TV8 17 val. ir TV3 Play 18 val. – „Lemties vingiai“. Tai – dviejų seserų, skirtingų lyg ugnis ir vanduo, likimo istorija. Prieš pat mirtį tėvas atskleidė tiesą – jų motina Sarla gyva ir kartu su vyresniąja dukterimi Pragija gyvena Mumbajuje. Merginos, neturėdamos nieko, išvyksta į didžiulį miestą. Čia jų laukia naujo gyvenimo pradžia. 

Tuo tarpu TV6 siūlo pasinerti į kriminalinio pasaulio gyvenimą ir kviečia žiūrėti 15 val. serialą „Kobra“ ir 16 val. „CSI kriminalistai“.

Seriale „Kobra“ – sudėtingos bylos, pašėlusios gaudynės, profesionaliai atlikti nutrūktgalviški triukai... Zemyras su partneriu ir vėl persekios ne tik eismo taisyklių pažeidėjus, žudikus ir šantažuotojus. Jie tirs banko apiplėšimą, paslaptingas avarijas ir netgi pateks į nusikaltėlių pinkles.

„CSI kriminalistai“ – detektyvinis veiksmo serialas, sukėlęs tikrą perversmą televizijoje. Vos pasirodęs CSI buvo nominuotas net keturiems prestižiniams „Emmy“ apdovanojimams.


Rašyti komentarą...
T
TT
2020-08-18 22:52:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekam tikusi televizija, ir ju laidos.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų