TV3 eteryje startuoja nauja laida – „Tėvų darželis“

Jau ateinantį savaitgalį TV3 eteryje startuos nauja laida „Tėvų darželis“. Tai praktinė laida apie vaikų auginimą be pompastikos, perdėto saldumo ir pagražinimų. Tėvai, augindami vaikus, susiduria su įvairiausiais rūpesčiais, klausimais ir problemomis, tad laidos vedėjai Dovilė ir Žygimantas Stakėnai, patys auginantys du sūnus, lankysis pas kitas Lietuvos šeimas ir kartu su jomis bei kvalifikuotais specialistais tarsis ir ieškos sprendimų.

25

„Tėvų darželis“ yra simboliškas pavadinimas, nes tėvai auga kartu su savo vaikais – kas dieną sužinodami ir išmokdami daugybę naujų dalykų. Visi, auginantys vaikus, žino, kad tai ir labai smagus, tačiau ir sunkus, kantrybės, atsidavimo ir beribės meilės reikalaujantis procesas.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Stakėnų gyvenime – permainos: ryžosi netikėtai avantiūrai

„Tėvų darželio“ laidose visi, su vaikų auginimu ir auklėjimu susiję klausimai bus aptariami natūraliai, gyvai, ir rimtai, ir šmaikščiai, bus apstu įvairių šeimų patirties ir naudingų profesionalų patarimų, tokių: kaip sustiprinti vaikų imunitetą, kaip atitraukti dėmesį nuo mobilaus telefono, kaip įpratinti valgyti daugiau daržovių ir t.t.

„Žmogus visą gyvenimą mokosi: iš pradžių bendrojo lavinimo dalykų mokykloje, vėliau – profesijos pagrindų ir subtilybių, kelia kvalifikaciją, mokosi kalbų, tobulina pomėgius ir t.t. Bet vieno dalyko nesimoko tol, kol to nepriverčia gyvenimas – būti tėvais.

Patį svarbiausią savo gyvenimo darbą – auginti ir auklėti vaikus – mes darome to nemokinti ir dažnai su visomis įmanomomis klaidomis. „Tėvų darželio“ laida padės užpildyti šią spragą ir padėti suprasti tėvams, kaip geriausiai auginti, auklėti ir ugdyti savo vaikus.

Visiems tėvams, kuriems atrodo, kad vaiko auklėjimas tai, kaip sniego kasimas gausiai sningant, padėsime suprasti savo vaikus, jų elgesio priežastis ir spręsti kylančias problemas, kad visos tėvų pasakojamos istorijos, prasidedančios fraze „kai aš tik nusisukau kelioms sekundėms... baigtųsi laimingai“, – laidos „Tėvų darželis“ idėją pristatė TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

REKLAMA

Laida „Tėvų darželis“ bus rodoma ne tik per TV3 televiziją, bet ir TV3Play platformą bei interneto portaluose.

„Mūsų tikslas – būti arčiau žiūrovo. Suprantame, kad šiuolaikinis žiūrovas toli gražu nebeapsiriboja tradicine televizija, todėl pateikiame jam turinį taip, kaip jam patogiausia jį vartoti. Būtent todėl laida bus prieinama įvairiuose TV3 Grupės žiniasklaidos kanaluose, tarp kurių yra ir vienas populiariausių portalų Lietuvoje apie vaikų auginimą tevu-darzelis.lt, šiemet švęsiantis jau 10-ąjį gimtadienį.

Kasdien jame apsilanko apie 30 tūkst. lankytojų, ieškančių atsakymų į jiems rūpimus klausimus. Taigi, visiems jiems reikia pateikti aktualią informaciją ir dar daugiau įdomaus turinio – tai ir darysime su laida „Tėvų darželis“. Jau turime panašios patirties su kulinarine laida „La maistas“ – pirmą kartą laidą specialiai kūrėme kelioms skirtingoms platformoms ir rezultatai visiškai pasiteisino. Taigi, toliau einame šiuo multiplatformiškumo keliu“, – komentavo A. Rimas.

Laida „Tėvų darželis“ bus įdomi ne tik nagrinėjamomis temomis, bet ir formatu – vedėjais tapo visa Stakėnų šeima: Žygis su žmona Dovile ir jų sūnūs keturiolikmetis Kajus ir dešimtmetis Pijus. Jie lankysis pas kitas Lietuvos šeimas, dalinsis patirtimi ir spręs rūpimus klausimus.

Žygis Stakėnas – patyręs TV, radijo laidų ir renginių vedėjas, o Dovile – kosmetologė, tad laidos vedėjos darbas jai tapo visiškai nauja patirtimi ir išbandymu. Tačiau tikras išbandymas yra ir vaikų auginimas, taigi, du paauglius berniukus auginanti moteris drąsiai ėmėsi naujo iššūkio. Kaip sako laidos vedėjai Dovilė ir Žygis Stakėnai – svarbiausias tėvų uždavinys yra užauginti sveikus, atsakingus, mandagius, pagarbą jaučiančius ir gerus žmones.

Jeigu norite papasakoti savo istoriją, pasidalinti patarimais, ar išspręsti iškilusią problemą – užpildykite laidos „Tėvų daželis“ dalyvio anketą ir galbūt būsite viena iš šeimų, pas kurią apsilankys „Tėvų darželio“ kūrybinė komanda.

Laida visiems, auginantiems vaikus - „Tėvų darželis“ - kiekvieną šeštadienį 10 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų