„TV Pagalbos“ žvaigždės pasipuošė profesionaliu makiažu: kam tiko labiau? BALSAVIMAS

Be jokios abejonės, kad „TV Pagalbos“ žvaigždės – Gerda Stiklickienė ir Sandra Žutautienė – yra vienos mylimiausių eterio veidų. Pieš kelias dienas žinomos moterys ruošėsi iškilmingai naujojo TV3 sezono atidarymo šventei, todėl buvo svarbu ne tik suknelė ar bateliai, bet ir makiažas.

20

Į Kalnų parke rengiamą šventę sugūžėjo net pusė tūkstančio kviestinių svečių. Kaip ir įprasta tokiems renginiams, čia galiojo griežtas aprangos kodas. „Kokteilis“ – pagal tokią gairę tą vakarą orientavosi šimtai svečių.

Tačiau „TV Pagalbos“ žvaigždės dėmesį skyrė ne tik įspūdingoms suknelėms, bet ir profesionaliai atliktam makiažui, kuriuo tiek Gerda, tiek Sandra pasidalino socialiniame tinkle „Facebook“.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „TV Pagalbos“ žvaigždės pasipuošė profesionaliu makiažu: kam tiko labiau?

Šimtus gerbėjų komplimentų susilaukusios žinomos moterys negalėjo atsidžiaugti profesionalų darbais. S. Žutautienė dar neatvykusi į šventę savo anketoje įkėlė asmenukę iš automobilio.

Tuo tarpu G. Stiklickienė pasiruošti šiam renginiui truko vos ne visą dieną: jau nuo ryto sėdėjo plaukų stilisto kėdėje, vėliau save patikėjo makiažo meistrės rankoms.


Rašyti komentarą...
R
Rasa
2016-09-03 12:24:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sandrai
Atsakyti
-1

D
Dalia
2016-09-03 16:49:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaila Gerdos,niekam tikes makiažas.O Sandra visai nieko.
Atsakyti
0

R
Regina
2016-09-03 14:40:01
Pranešti apie netinkamą komentarą

Sandrai!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų