TV Pagalbos žvaigždės gyvenime – drąsus sprendimas: sujaudins iki ašarų

Kovo 11-osios vakarą TV3 televizijos eteryje vykusios „Lietuvos Garbės“ ceremonijos metu „Auksinės metų širdies“ apdovanojimą gavo klaipėdietė Audronė Ignatavičė, praėjusių metų vasarą organų donorystei paaukojusi staiga ir netikėtai mirusio savo mylimo vyro Viliaus organus.

20

Būtent toks moters poelgis neliko nepastebėtas ir kitų žmonių: nuo kovo 11-osios vakaro, kai buvo parodytas ir šis siužetas apie organų donorystę, jau sulaukta daugiau nei šimto sutikimų donoro kortelei gauti.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sandra Žutautienė ryžosi svarbiam žingsniui

Viena jų tapo ir TV Pagalbos žvaigždė Sandra Žutautienė, kuri apie savo apsisprendimą tapti organų donore pranešė socialiniuose tinkluose. 

„Apie savęs įprasminimą. Gal kartais to ir nesureikšminame, bet prasmė yra visur: tariant gerą žodį nepažįstamajam, apkabinant verkiantį vaiką, pasidalinus kavos puodeliu su liūdinčiu draugu, pasakius „myliu ir branginu“ artimiesiems, įteikus netikėtą dovaną simpatijai, ištiesus ranką skęstančiam gyvenimo upėje, užkūrus pečių vienišai senutei laukymės trobelėje, priėmus ant pagalvės išsiilgusį katiną...

Man labai norisi prasmingai gyventi. O dalintis noriu ir po mirties.

Tai nieko nekainuoja Jums, bet tai labai daug reiškia norintiems gyventi. Ačiū tau, Audra“, – skelbė moteris savo „Facebook“ paskyroje, pasidalijusi kortelės nuotrauka.

Sandra portalui tv3.lt sakė, kad vis didesnė dalis jos artimųjų ryžosi šiam žingsniui, todėl pati irgi ilgai nedvejojo.

„Labai noriu dalintis žinia, kad organų donorystė yra sveikintina ir labai prasminga. Asmeniškai pažinojau Vilių ir Audrą, tai Viliaus mirtis mane taip sukrėtė, kad pradėjau gyvenime prasmės ieškoti dar labiau. Audros poelgis yra nenusakomas žodžiais. Verkiau, džiaugiausi ir iki šiol ašaroju matydama, kiek daug kitiems davė tokia netikėta Viliaus mirtis ir Audros sprendimas juo dalintis. Net ranka nesudrebėjo pildant prašymą“, – sakė ji.

REKLAMA

Primename, kad apdovanojimą jaunai našlei įteikė Klaipėdos miesto Lotynų Amerikos šokių kolektyvo „Žuvėdra“, kuriame šoko Vilius ir Audronė, vadovė Skaistutė Idzelevičienė.

„Kai mylimo žmogaus gyvybę palaiko aparatai, artimiesiems sprendimą dėl organų donorystės priimti labai sunku. Bet labai svarbu. Audronei reikėjo apsispręsti per akimirką.


Rašyti komentarą...
N
Natalija
2019-03-16 09:41:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau,reikejo padeka reiksti donoro motinai.
Atsakyti
-2

V
Valentina
2019-03-17 07:02:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl ne motinai , net širdį suspaudė . Taip norėjosi ją apkabinti,priglausti,nuraminti ...
Atsakyti
0

V
Vaida
2019-03-15 19:44:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
As perskaicius apie vyro mirti ir padovanojus kitems gyveminus lygiai ta pati gariau ieskojai internete kaip kur uzsipildyti del tos korteles donoro..sekesi sunkiai nes gyvenu uzsieni...reikes dar karta pasiziuret... sprendimas mano lygiai toks pats ..
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų