„TV Pagalbos“ žvaigždė Žutautienė nustebino pokyčiais: išmokau gyventi savo malonumui

Praėjusios savaitės pabaigoje „TV Pagabos“ žvaigždė Sandra Žutautienė nustebino daugybę savo gerbėjų – kartu su atlikėju Viktoru atskleidė savo dar niekam per daug nedemonstruotą talentą, ir uždainavo.

16

Daina „Laikyk“ netrukus „YouTube“ platformoje buvo perklausyta tūkstančius kartų, o Sandra naujienų portalui tv3.lt atskleidė, kad toks palaikymas privertė svarstyti ir apie ateities muzikinius planus.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „TV Pagalbos“ žvaigždė Žutautienė nustebino pokyčiais: išmokau gyventi savo malonumui

Paklausta, kaip kilo mintis išbandyti save scenoje, S. Žutautienė neslėpė – anksčiau tokios minties ji nė neturėjo, viskas nutiko be galo netikėtai.

„Lygiai prieš metus gimė mintis nustebinti sesę ir jai gimtadienio proga padovanoti dainą. Nedrąsiai paprašiau „Žemaitukų“ leidimo, ar galiu bandyti sudainuoti jų dainą „Rinkis mane“. Leidimą gavau ir tada pabandėme su Viktoru padainuoti. Staigmena pavyko puikiai, o ypatingai šilta žmonių reakcija nustebino ir pakurstė mintį – gal pabandome dar? Va taip jau metus laiko ir bandome“, – besišypsodama prisiminimais dalijosi Sandra.

Tiesa, į dienos šviesą paleisti pirmąją dainą, anot „TV Pagalbos“ žvaigždės, buvo itin nedrąsu net dėl kelių priežasčių.

„Jaudulio buvo itin daug, nes, visų pirma, aš nesu dainininkė, ir niekada nesimokiau nei balso valdymo, nei kitų muzikos mokslų. Tiesiog esu iš labai muzikalios šeimos, ir dainuoti sau, man labai patinka. Visų antra, priešiška reakcija gali labai numalšinti norą apskritai kažką daryti, tad jaudulys buvo ir dėl to – kaip į mūsų atliekamą dainą reaguos niekada mūsų su Viktoru dainuojančių negirdėję žmonės“, – svarstymais dalijosi S. Žutautienė.

Vis dėlto atsiliepimai buvo daugiau, nei geri – tai Sandrai ir Viktorui įrodė, kad gavę galimybę dainą pateikti savaip, jie iš tikrųjų pataikė teisingai, tiesiai į gerbėjų širdis.

„llgai brandinome mintį, kad, galbūt, reiktų nors vieną dainą paleisti į dienos šviesą, ir pagaliau tą mintį realizavome. Sulaukėme įvairiausių atsiliepimų. Aišku, didžioji jų dalis –labai geri. Kaip ir mums, taip ir žmonėms daina labai patinka“, – pasakojo žinoma moteris.

Įdomu tai, kad specialiai dainuoti Sandra niekuomet nesimokė: „Dainavimas yra tik hobis – toks visiškai neprofesionalus, bet labai iš širdies. Kad turiu neprastą klausą, žinojau visada, bet kad galiu dainuoti – nei tikėjau, nei svajojau. O dabar pamąsčiau: „Kada, jei ne dabar?“ Išmokau gyventi savo malonumui.“

REKLAMA

Ir vis dėlto nepaisant gerų atsiliepimų, pati sau S. Žutautienė išlieka savikritiška: „Tikrai nemanau, kad man sekasi puikiai, bet kad dainuoju širdimi, tai tikrai (šypsosi). Dainavimo paslapčių niekada nesimokiau, bet dar besimokydama mokykloje esu dainavusi rajoniniuose talentų konkursuose, kuriuose mane visada lydėjo antrosios vietos sindromas, mat visus laurus nuskindavo mano žemietis Ruslanas Kirilkinas (šypsosi).“

Nepaisant to, gerbėjai jau netrukus sulauks ir dar vienos dueto dainos. O kūrinį „Laikyk“, tikėtina, išgirs ir realybėje, mat Sandra neatmeta galimybės jo atlikti ir ant scenos. „Besišypsantys, kartu šokantys ir dainuojantys žmonės, užkuria tarsi variklis – norisi nestovėti vietoje“, – sakė ji.

Minėtos dainos autorius yra kitas žinomas lietuvių dainininkas, Mindaugas Mickevičius-Mino. S. Žutautienė jam taip pat negailėjo pagyrų bei pridėjo, kad visi jie išties puikiai susidirbo. 

„Mino yra mūsų draugas ir šiaip labai geras ir talentingas žmogus. Jis man parodė šios dainos demo versiją ir aš, paklausiusi pirmąją minutę, jau žinojau, kad labai norėsiu pabandyti ją sudainuoti. Daina mane tarsi užhipnotizavo. Esu be galo dėkinga, kad Mino ne tik mielai leido mums ją dainuoti, o ir pats šoko, klausydamasis mūsų atliekamos jo dainos“, – džiaugėsi žinoma moteris.

Naujausią Sandros ir Viktoro dainą galite išgirsti čia:

Prisiminkite, ką laidoje „Visi mes žmonės“ pasakojo su vyru išsiskyrusi S. Žutautienė. Ji atskleidė, dėl ko jai vis dar gėda:


Rašyti komentarą...
R
Rasa
2020-03-03 20:42:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai grazu
Atsakyti
-6

V
Vita
2020-03-03 20:55:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viskas čia gerai, nei tu pirma, nei paskutine skiriasi, galva aukštyn ir pirmyn,sėkmės visur ir visada!
Atsakyti
-9

J
Jolanta.
2020-03-03 20:12:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Super Sandrute, tu SAUNUOLE. Šita dainą galėčiau klausytis dieną, naktį. Sėkmės jums Linkėjimai iš Uk
Atsakyti
-11

SKAITYTI KOMENTARUS (28)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų