„TV Pagalbos“ žvaigždė parodė, kaip atrodė prieš 23 metus: įvertinkite pokyčius

„TV Pagalba“ – viena žiūrimiausių televizijos laidų, o čia lietuvių gyvenimus nors kiek bandantys pataisyti gelbėtojai savo nuoširdumu bei noru padėti užkariavo jau ne vieno širdį.

19

Viena mylimiausių laidos herojų Sandra Žutautienė visai neseniai savo socialinių tinklų paskyrų sekėjams padarė tikrą dovaną ir parodė, kaip atrodė anksčiau.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „TV Pagalbos“ žvaigždė parodė, kaip atrodė prieš 23 metus: įvertinkite pokyčius

Žinoma moteris socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje pasidalijo nuotraukų koliažu, po kuriuo brūkštelėjo, kad būtent taip atrodė prieš maždaug 23 metus.

Čia Sandra matoma pasipuošusi tais laikais itin madinga ryškia suknele, puošta sagomis, o vienoje nuotraukoje ji netgi apsiavusi lastus.

Gerbėjai netrukus ėmė komentuoti ir girti žinomos gelbėtojos. „Ta balta liemenė kažkur matyta“, „Oho, kokios mados tuo metu buvo“, „Kokia miela“ – rašė gerbėjai.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad pastaruoju metu Sandra išgyveno išties sudėtingą laikotarpį. Dar šių metų rugsėjo pradžioje pasirodė žinia, jog žinoma moteris po 10 metų santuokos su vyru Edvardu nusprendė pasukti skirtingais keliais. 

Tiesa, dar visai neseniai ji atsivėrė ir apie vieną brangiausių savo žmonių. S. Žutautienė prabilo apie savo seserį, su kuria, kaip sakė moteris, yra labai artimos.

S. Žutautienė taip pat yra ir sesers sūnaus Oresto krikšto mama. Todėl sesės mėgsta leisti laiką ne tik dviese, prie jų kompanijos noriai prisijungia ir Orestas.

Tarp seserų yra vos penkerių metų skirtumas, todėl nenuostabu, kad vaikystėje ir paauglystėje S. Žutautienė ir Sigita savo meilės ryšį parodydavo kaip tikros seserys – peštynėmis.

„Oi, pykomės mes baisiai, mūsų mama nemažai ir ašarų išliejo, kai matydavo, kaip mes sutariame paauglystėje ir vaikystėje. Vis kartodavo, kad berniukai geriau sutaria tarpusavyje nei mes. Mes ne tik pykdavomės, bet ir mušdavomės“, – juokiasi S. Žutautienė.

REKLAMA

Tačiau pamažu, o ypač gimus Sigitos sūnui Orestui, moterų tarpusavio ryšys ne tik sustiprėjo, bet taip pat jos tapo tvirtomis, neišskiriamomis geriausiomis draugėmis, kurios jaučia ne tik vienos kitos laimę, bet ir skausmą.

Kaip pasakoja pati S. Žutautienė, dabar ji su seserimi ne tik vienodai mąsto, bet net tuo pačiu metu paskambina viena kitai. Kadangi Sigita gyvena užsienyje, todėl laisvalaikį drauge moterys labai vertina ir nuolatos stengiasi jį praleisti aktyviai.

„Stengiamės matytis kas du mėnesius, skraidome viena pas kitą, kopiame į kalnus, šnekučiuojamės, važiuojame apsipirkti. Kadangi mano sesuo Sigita šiek tiek prisibijo karuselių, į jas kartu su Orestu einu aš. Esu ta kūma, kuri visur eina su savo krikšto vaiku“, – šypteli S. Žutautienė.

Paklausus, ar kokių nors patarimų S. Žutautienė kreipiasi į seserį, Sigita atvirauja, kad pirmąsias sesers laidas ji žiūrėdavo net ir po du kartus, o dabar patarimų ji seseriai neduoda, nes tiki, kad ji – šios srities specialistė.

„Kai tik sesė pradėjo dirbti, stebėjau kiekvieną laidą, kartais net ir po du kartus. Dabar jau pripratau, dauguma man pavydi, kad mano sesė yra žvaigždė, bet ji man yra paprastas žmogus, aš to nesureikšminu. Ji yra šios srities specialistė, aš tik džiaugiuosi, kad ji gelbsti, padeda kitiems ir yra savo vėžėse“, – dėl sesers džiaugiasi Sigita.

S. Žutautienei bene kiekvieną dieną tenka susidurti su kitų žmonių problemomis. Moteris atvirauja, kad galbūt iš pradžių atskirti darbą nuo asmeninio gyvenimo sekėsi sunkiai, tačiau laikui bėgant ji išmoko tai padaryti.

„Nesinešti svetimų bėdų į namus nepavykdavo pirmaisiais darbo metais, ir stogas važiuodavo, ir naktimis nemiegodavau, verkdavau – viską namo parsinešdavau. Nuolatos skaudėdavo galvą, ką buvo galima padaryti kitaip, ką dar aš pati galiu padaryti dėl žmogaus ir jo šeimos. Laikui bėgant supratau, kad pačiai nebus gerai, jei neišmoksiu atsiriboti.

Dabar jau suprantu, nesvarbu, kad kažkokia problema neišsisprendė tą dieną, aš sėdu į automobilį, važiuoju namo ir atsikėlusi kitą rytą vėl spręsiu tą problemą“, – sako gelbėtoja.


Rašyti komentarą...
A
Ada
2019-11-12 19:44:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai,labai simpatiska moteris.
Atsakyti
0

Z
Z
2019-11-10 20:52:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man grazi
Atsakyti
-2

A
Antanas
2019-11-10 22:15:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisiai atrodė. Dabar žymiai gražesnė
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų