• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rūta Filejeva jau daugiau nei 12 metų yra „TV Pagalbos“ gelbėtoja. Moteris nelieka abejinga likimo nuskriaustiems ir tiesia pagalbos ranką. Pasak jos, per šiuos metus nutiko ne viena kuriozinė situacija, tačiau viena istorija spaudžia širdį iki šiol.

12

Rūta Filejeva jau daugiau nei 12 metų yra „TV Pagalbos“ gelbėtoja. Moteris nelieka abejinga likimo nuskriaustiems ir tiesia pagalbos ranką. Pasak jos, per šiuos metus nutiko ne viena kuriozinė situacija, tačiau viena istorija spaudžia širdį iki šiol.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt Rūta Filejeva atvirai prakalbo apie pirmąją dieną televizijoje, kuriozines situacija bei atskleidė, kokia yra namuose.

Rūta Filejeva pirmą kartą televizijoje pasirodė prieš daugiau nei 12 metų. „Dukrai buvo pusantrų metuku, kai aš pradėjau dirbti. Dabar jai jau keturiolika. Dukra užaugo kartu su „TV Pagalba“. Atrodo, kad pirma diena televizijoje buvo baisiausia diena. Nebuvo įpročio stovėti priešais kamerą ir kalbėti. Visko išmokau labai natūraliai“, – prisiminimais dalijosi ji.

Paklausta, ar kada teko susidurti su kuriozine situacija, Rūta šyptelėjo, kad tokių buvo ir ne viena: „Daugybę situacijų buvo nepalankių ir man pačiai. Yra tekę atsisėsti ant kėdės, kuri po minutės sulūžta. Buvau ir paslydus ant ledo, ir pašnekovo akivaizdoje įgriuvus, ir pašnekovo keliamai. Įsimintiniausios istorijos yra tos,  kurios pareikalauja daug darbo ir širdies bei pastangų.“

REKLAMA
REKLAMA

„TV Pagalbos“ gelbėtojai stengiasi padėti likimo nuskriaustiems, tačiau kartais istorijos sujaudina ir pačius laidos vedėjus.

„Iki šiol prisimenu ir visada prisiminsiu 3 berniukų mamą, kurie nežinojo, kad ji yra jų netikra mama. Ji išsikvietė mus, prašė pagalbos, nes sirgo paskutinės stadijos vėžiu. Aš ne tik ilgai galvojau, bet ir palaikiau santykius ir ryšius. Padėjau pasiekti medikus, lankiau ligoninėje, bet aš ir šiandieną liūdžiu, nes ta mama iškeliavo jau pas angeliukus. Tą istoriją aš prisiminsiu visą gyvenimą“, – jautriai kalbėjo R. Filejeva.

REKLAMA

Tęsdama pokalbį apie darbą televizijoje bei save, „TV Pagalbos“ gelbėtoja atskleidė, kokia yra mama.

„Manau, kad esu pakankamai griežta mama. Tačiau nėra didelio skirtumo, kokią mane mato televizijos ekrane bei namuose. Aš stengiuosi būti natūrali ir žiūrovas tai pastebi. Žiūrovo neapgausi, jis labai jaučia, ar tu vaidini“, – sakė moteris.

Paklausta, koks ryšys ją sieja su dukra Emilija, Rūta neslėpė, kad šios yra labai artimos: „Mano ryšys su abiem vaikais yra labai stiprus. Manau, kad esame it geriausios draugės. Matau labai daug panašumų dukroje. Ji yra drąsi, žingeidi. Ji didžiuojasi tuo, ką daro mama. Aš taip pat labai didžiavausi savo mama, kuri taip pat buvo žurnalistė. Žiūrėjau į ją kaip į autoritetą.“

Labas rūtele čia rašo Rasa iš Raseinių radžis išleido nauja daina ir po aprašymo kas sukūrė ta daina kažkas parašė kad man išstatyti vaika ir šliure radži išvadino ir pasirašė kad Rasa iš Raseinių ir dar parašė kad išmokčiau rašyti ir dar parašė jam nahui kad aitu ten kur radžis prakalbo apie meile per atstuma
Rūtele tu esi gelbėtoja tu moki tokias problemas išspręsti rašo ten kur negalima po dainos aprašyme po apačia ir parašė kad gražiausias vyrukas po to šliure jy pavadino parašė jam kad aitu nahui pasirašė mano vardu noriu kad sužinotum kas tokia galėjo mano vardu pasirašyti būčiau dėkinga tau rūtele
Pagarba Rūtai, kad priėmė į savo namus išmestą katytę, o ne pirko priveistų, ale veislinių. Ačiū už gerą ir nesumeluotą širdį!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų