TV eteryje – specialios piršlybos Šv. Valentino dienos proga

Valentino dienos proga LNK televizijos laida „24 valandos“ žiūrovams paruošė ypatingą dovaną. Lygiai prieš dešimt dienų didelio populiarumo sulaukė pasakojimas apie Alytaus rajone, vienkiemyje gyvenantį Praną, ieškantį nuotakos. Ne mažiau už 27-erių sūnų marčios laukia ir Prano mama, kuri tada ir paskambino į redakciją.

Nagingas, darbštus, pasiturimai gyvenantis vyras be jokių žalingų įpročių – tikras svajonių jaunikis. O tai, kad kiek nedrąsus – tik pliusas šiais laikais, kai pilnos pakampės įvairaus plauko aršuolių. Tad nenuostabu, kad po laidos „24 valandų“ redakciją užtvindė susidomėjusių merginų skambučiai. Pagarsėjusi laidos širdžių reikalų specialistė žurnalistė Jurgė surengė tikrą konkursą, kol išrinko labiausiai Prano reikalavimus atitinkančią potencialią nuotaką.

Na ir kas, kad Edita už Pranelį kiek vyresnė ir turi tris vaikus. Už tai našlė iš Kėdainių nebijo ūkio darbų, o ir patirties turi, be to, būrėja, pas kurią jauną moterį Jurgė nuvežė, jai su Praneliu karštą meilę išbūrė.

Tačiau svarbiausia – kaip Pranelis Editą sutiks? O gal dar svarbiau – kaip jo motulė į potencialią marčią pažiūrės? Linksma piršlybų istorija kaip tik įsimylėjėlių dienai. „24 valandos“ antradienį 16.40 per LNK su Egidijum Knispeliu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų