Turtuose paskendusios Catherine Zeta-Jones gyvenimas: 5 namai, auksas ir spintos paslaptys

Ištekėjusi už Holivudo garsenybės, Catherine Zeta-Jones (47) jau kelis dešimtmečius gan slaptai gyvena kartu su dvi „Oskarų“ statulėles turinčiu Michaelu Douglasu ir vaikais Dylanu (16) ir Carys (13).

48

Net ir oro uosto koridoriais skubėdama ir iš paskos vilkdama „Louis Vuitton“ lagaminus darosi aišku, kad moters gyvenime ekstravagancijos netrūksta, tačiau tuo girtis Catherine nelabai mėgsta.

Žinoma, kartą 2003-iais sakinys „milijonas dolerių mums nėra daug“ išsprūdo pro lūpas, bet turint omenyje tai, kad Catherine turi turto už daugiau nei 41 mln. eurų, o jos vyras – 183 mln., ji buvo teisi.

(48 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Milijoniniai turtai: kaip gyvena ir laisvalaikį leidžia Catherine Zeta-Jones?

Paskutiniu metu aktorė vis dažniau dalinasi savo intymaus gyvenimo detalėmis „Instagram“ socialiniame tinkle. Tai, ką ji atskleidžia, ne vienam priverčia iš nuostabos išsižioti.

Palyginus su jos vaikyste (tėčiui priklausė saldumynų fabrikas, o mama buvo paprasta siuvėja) ir gyvenimą 4 kambarių name, garsios Holivudo poros gyvenimas nė kiek neprimena buvusiojo.

Nuotraukoje, kurioje matosi spintelė vonioje ir ant jos esantys beveik 2400 eurų vertės veido priežiūros priemonės bei pagal užsakymą pagaminta atskirą kambarį užimanti spinta, sukėlė tikrą sąmyšį tarp internautų.

REKLAMA

Tačiau tai dar ne viskas. Nustebsite, kai išgirsite, kaip ji su šeima pramogauja.

Laika moteris leidžia ne tik beveik 6 mln. eurų kainuojančiuose apartamentuose su vaizdu į Centrinė parką Niujorke, bet dar keturiuose po visą šalį išsibarsčiusiose privačiose slėptuvėse.

Didžiausio ir brangiausio Bedforde esančio būsto vertė – 12 mln. eurų. Jį sudaro 8 miegamieji kambariai, 13 vonios kambarių ir arklidės.

Šeimos kaimynystėje gyvena filmų žvaigždė Riichardas Geere ir Martha Stewart.

Spindinčios granito grindys visame name reikalauja kasdienės priežiūros. Kaip ir priklauso, ten taip pat stovi didžiulis fortepijonas, vertas 35 tūkst. eurų, o visai netoli yra ežeras ir valtelė, skirta pasiplaukiojimui jame.

Visai neseniai žurnalui „Hello!“ Catherine atskleidė, kad vyras Michaelas nenorėjo kraustytis iš mažesnio būsto, tačiau įkalbėjo jį prižadėdama nupirkti lenktą plačiaekranį televizorių.

„Jis kalba apie jį lyg tai būtų menininko Picasso kūrinys. Namuose galiu daryti ką noriu, o jis sėdi priešais jį laimingas“, - sakė moteris.

Majorkos saloje šeima turi įsigijusi atostogoms skirtą namą. Bermuduose yra 4 miegamųjų kambarių būstas, o Kanados provincijoje Kvebeke stovi slidinėjimo sezono metu lankomas nekilnojamas turtas.

Moteriška ola

Vienas iš pirmųjų projektų, kurių ėmėsi Catherine vos tik atsikrausčiusi į namus Niujorke, buvo buvusios klėties perdarymas į moterišką olą.

Didelėje erdvėje telpa ir vietos randa visi aktorės pomėgiai.

„Baleto stulpas ir veidrodžiai, siuvimo mašina ir dar daugiau“, - po nuotrauka, kurioje įamžinta jos „slėptuvė“, rašė Catherine.

Jos mama kadaise buvo siuvėja. Pati Catherine neapleidžia šio pomėgio ir kartais pasidalina fotografijomis, kuriose ji palinkusi prie siuvimo mašinos jungia senovinių raštų audinius su šiek tiek modernesniais.

Iš abiejų sofos pusių stovintys pufai – dizainerio George Smitho kūriniai, kurių vertė svyruoja nuo 2100 iki 9500 eurų. Balta sofa pagaminta Niujorke, o ją sukūrė žinomi baldų gamintojai „Dmitriy & Co“. Jos kaina taip pat įspūdinga – 7700 eurų.

REKLAMA

Gyvenimas su Jonesais

Aukso spalvos kėdės, gėlės, labiau tinkančios vestuvėms, minkšti ir auksu dengti baldų apmušalai – štai kaip Catherine padengė stalą kasdieniams šeimos vėlyviems pusryčiams.

Gėles pristatė ir parinko garsus floristas, žinomas tik kaip Tony. Auksinius stalo įrankius kūrė Niujorke dirbantis dizaineris Billy Cotton. O kaip tas fone matomas raudonos spalvos kinų kultūros keturių plakatų meno kūrinys? Panašus neseniai už 2,6 mln. eurų parduotas aukcione.

Rytai ar vakarai, bet namuose – geriausia

Kadangi šeima nešvaisto pinigų viešbučiams, beveik kiekviename pasaulio kampelyje jie turi po gyvenamąjį būstą.

Catherine, ištekėjusi 2000-iais, Kanadoje ar Bermuduose esančius iš jau paruoštus gyventi apartamentus gavo dovanų iš vyro.

Majorkos saloje ant uolos krašto esantis namas ne ką mažiau įspūdingas. Nors šis namas priklauso Catherine vyrui Michaelui ir jo buvusiai žmonai Diandrai, nuo 2015-ųjų jam ieškomi nauji šeimininkai.

Menas ar beskonybė?

Retkarčiais tai, ko Catherine nepamini, pasako daugiau. Pernai metais po pasidalinta fotografija moteris rašė: „Mano darbo kambarys kvepia nuostabiai. Šviežiai nuskinti bijūnai. Paprasti malonumai, ar ne?“

Tačiau virš tų nuostabų kvapą kleidžiančių bijūnų kabojo Marilyn Monroe portretas. Jei tai originalas, jo vertė siekia nuo 17 iki 23 mln. eurų.

Taip pat ne per seniausiai viešumoje atsidūrė nepažįstamos moters figūros skulptūros nuotrauka. Ja aktorė papuošė namus Bedforde.

„Naujas šeimos narys. Jos pravardė – mama Zeta“, - juokavo Catherine.

Skulptūros autorius nežinomas, tačiau aktorė kolekcionuoja meną ir labai mėgsta menininko iš Ispanijos Xaviero Corbero darbus. Dažniausiai jis dirba su marmuru, o jo stilius – abstraktus. Madride parduoto darbo vertė – 45 tūkst. eurų, tad panašiai turėtų kainuoti ir Catherine namuose esantis meno kūrinys.

Sodininkystė

Aktorė, kuriai 2011-iais ir 2013-iais nustatytas bipolinis sutrikimas, pasidalino ežero Bedforde vaizdu.

„Čia aš sėdžiu ir mąstau“, - rašė ji.

Dešimtmetį su vyru Michaelu pragyvenusi Manhatano šurmulyje, Catherine nusprendė įsigyti namą šiek tiek atokesnėje vietovėje. Nuotraukoje ji su dideliu pasitikėjimu rankose laiko didžiulę bijūnų puokštę, ką tik nuskintą iš jos darželių. Šios ir kitos gėlės namams suteikia romantiškumo.

REKLAMA

Kai tipinį sodą ar gėlyną apšviečia specialūs šviestuvai arba lemputės, Catherine sode spindi didžiulis sietynas.

Pietūs iš sidabrinių lėkščių

Ramus pietų metas, o specialiai gamintas maistas patiektas sidabrinėse lėkštėse.

Namuose dirbantys asmenys pasirūpino servetėlėmis ir gėlėmis ant stalo, o Catherine asistentė, rodos, įamžino šią akimirką.

Atrodo, kad nuotrauka daryta visai atsitiktinai.

„Mano vaikai mokykloje, o vyras žaidžia golfą“, - ramybe džiaugėsi aktorė. „Nemoku gaminti. Sugebu tik mikrobangų krosnelėje pašildyti vištienos kepsnelius. Kažkada net prideginau keptuvę.“

Ant odinės kėdės, kurtos dizainerio O.Henry House, sėdinti Catherine atrodo labai paprastai, tačiau apie neįprastą gyvenimo būdą išduoda baldų vertė. Kėdė kainuoja maždaug 3000 eurų už vienetą, o stiklinis stalas, tikriausiai pagaminta Italijos baldų gamykloje „Calligaris“. Ten pagal užsakymus daromos namų interjero detalės vertė – 1200 eurų.

Darbo kambaryje – auksinis pudelis

„Esu pamišusi dėl namų interjero žurnalų. Nuolat plėšau jų puslapius, klijuoju koliažus ir renku iškarpas daiktų, kuriuos noriu įsigyti“, - prisipažino Catherine.

Kai kurie daiktai savo išvaizda stebima ir retas juos norėtų turėti pas save svetainėje, pavyzdžiui, kičinis 1960-ųjų stiliaus keramikinis auksu dengtas pudelis.

„Niekada neloja ir nuolat man rodo dėmesį“, - sakė moteris.

Kai kurie savo apdovanojimus, gautus už vaidmenis, laiko saugyklose ar giliai paslėpę, kai tuo tarpu Catherine 2002-iais metais laimėtą „Oskaro“ statulėlę eksponuoja tiesiog ant knygų lentynos.

Intymūs pokalbiai

Kas žino, kur kino juostų princesė ilsisi?

Grožio miegu moteris mėgaujasi šilkiniuose pataluose, prie kurių priderintos skoningos pagalvėlės, o lovos galas primena tikrą pasakų iliustraciją.

Catherine Zeta-Jones save vadina dama, kuriai patinka patalynės.

Nuotraukose matomi užvalkalai siūti istoriniuose Venecijos „Fortuny“ siuvyklose ir, nekalbant apie pačią lovą, tikriausiai kainuoja tūkstančius.

Svečių kambaryje, kurį Catherine taip pat parodė savo socialiniame tinkle, vyrauja panašūs aksesuarai, tik prie jų dar prisideda du foteliai su vietomis padėti kojoms.

REKLAMA

Spintos stebuklai

Kai kurie mano, kad spinta, kurioje galima vaikščioti, yra tikras prabangos ženklas.

Catherine Zeta-Jones spintoje galima ir pasiklysti, mat ji turi keletą koridorių.

„Neseniai ji buvo padidinta. Tai lyg parduotuvė, į kurią įėjus, nesinori išeiti“, - sakė ji.

Lentynos batams, rankinėms, švarkeliams ir suknelėms gamintos pagal užsakymą, o tie, kurie čia netyčia pasiklysta, ras ir sofą su televizoriumi.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų