Trumpiausios garsenybių santuokos: kai kurie kartu neištvėrė net 3 dienų

Vieni tiki meile iš pirmo žvilgsnio, o kiti – pasakomis. Ne veltui sakoma, kad įsimylėję ar kažkuo susižavėję žmonės netrukus pameta galvas, o neretai tai baigiasi staigiomis vedybomis. Deja, ne ką rečiau po jų seka ir kiek skaudesnės skyrybos…

13

Neseniai po 12 dienų santuokoje su savo mylimuoju bei 22 metais vyresniu Jonu Petersu išsiskyrė ir Pamela Anderson. Deja, panašu, kad ji pramogų pasaulyje ne vienintelė, kurios meilė įsižiebė ir užgeso taip pat greitai.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Trumpiausios garsenybių santuokos: kai kurie kartu neištvėrė net 3 dienų

Vis dėlto Pamela – tikra šio sąrašo pažiba, mat visos jos santuokos nebuvo itin ilgos: už J. Peterso ji buvo ištekėjusi 12 dienų, Ricko Salomono – 170 dienų, o Kido Rocko – 182 dienas. Už R. Solomono moteris vėliau tekėjo darkart 2014-aisiais. Tąkart pora kartu ištvėrė 15 mėnesių. 

Pavyzdžiui, legendinis aktorius Nicolas Cage’as 2019 vedė Eriką Koikę, o poros santuoka tetruko… 4 dienas!

Pora netikėtai susituokė Las Vegase, tačiau greitai suprato, kad jiems vis dėlto ne pakeliui. Nepaisant to, praėjus vos kelioms dienoms po skyrybų, N. Cage’as atviravo, kad jam dėl viso to labai gaila.

Tiesa, greitos vedybos ir skyrybos jam nesvetimos. 2000 metais Havajuose jis vedė Lisą Marie Presley. Tai buvo jos 3-ioji, o jo – 2-oji santuoka.

Deja, praėjus 107 dienoms, pora nusprendė išsiskirti dėl „nesuderinamų skirtumų“. O Lisa netgi rėžė, kad jie apskritai niekuomet neturėjo susituokti.

Visi žino ir linksmą istoriją, kai Kim Kardashian ištekėjo už vyro, kuris turi tokį pat vardą, kaip ir jos motina Kris. Su K. Humphry Kim santuokoje ištvėrė vos 72 dienas. Jų vedybas transliavo televizija ir iš to Kim uždirbo daugiau, nei 16,5 mln. eurų.

Vis dėlto Krisas iki šios dienos tikina, kad jų santuoka nebuvo tik marketingo triukas.

Aktorė Elizabeth Taylor santuokoje ilgai taip pat neištvėrė. Tiesa, neverta stebėtis, mat dėl savo meilės gyvenimo ji buvo žinoma lygiai tiek pat, kiek ir dėl vaidybos. Sunku patikėti, tačiau moteris tuokėsi net 8 kartus – net 2 iš jų ji tikėjo už to paties vyro, Richardo Burtono.

REKLAMA

Moteris buvo ištekėjusi ir už turtingosios viešbučių tinklo paveldėtojos Paris Hilton senelio Nicky. Deja, bėdos jų santuokoje prasidėjo dar medaus mėnesio metu, o galiausiai po 8 mėnesių jie išsiskyrė. 

Tačiau tikriausiai smagiausios vedybos ir skyrybos priklauso dainininkei Britney Spears, kuri už savo vyro Jasono Alexanderio buvo ištekėjusi vos 55 valandas. 

Tiesa, pasiūlymą susituokti pateikė pati Britney – negana to, savo mylimąjį į Las Vegasą ji atskraidino privačiu lėktuvu. Vis dėlto ir sprendimą baigti santuoką priėmė ne Jasonas: „Aš buvau ją įsimylėjęs… Atrodė, kad ir ji jaučiasi taip pat.“

Kiek daugiau nei dvi savaites truko ir dainininkės Sinead O’Connor santuoka. Už psichologo Barry Herridge moteris tebuvo ištekėjusi 14 dienų.

„Jis buvo be galo nelaimingas, kad aš baigiau santuoką. Pats tam buvo paprasčiausiai pernelyg malonus“, – teigė ji.

Tiesa, sklido gandai, kad prieš metus pora ir vėl susiėjo, tačiau S. O’Connor teigė, kad ji tikrai nėra santykiuose.


Rašyti komentarą...
P
Pavyduolis-Slykstuolis
2020-03-01 11:22:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaži kiek truko Zvonkes-Bonkes-Ir velniai žino dar su kuom vedybos?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų