5

Šią vasarą romaną užmezgusi pora karu dalyvavo spalio 15 dieną Niujorke vykusiame Pasaulinio Laimo ligos aljanso inauguraciniame renginyje, palaikydami šia liga sergančią Gigi motiną Yolandą Foster.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Joe Jonas ir Gigi Hadid išsiskyrė

Tačiau panašu, kad jų santykiai nutrūko, nors neatrodo, kad skyrybos būtų buvusios dramatiškos.

„Joe ir Gigi santykiai neseniai nutrūko, – sakė vienas gerai informuotas šaltinis žurnalui „People“. – Nieko rimta neįvyko... išsiskyrimas nebuvo dramatiškas. Jiems tiesiog buvo sunku suderinti savo darbo grafikus. Jie tikrai išliks draugais“.

Nei 26 metų Joe, nei šešeriais metais jaunesnė Gigi šios informacijos kol kas nepatvirtino.

Žinia apie poros išsiskyrimą buvo gana netikėta, kadangi iš pažiūros jiedu atrodė labai artimi. Gigi net režisavo naujos J. Jonas grupės DNCE dainos „Cake By The Ocean“ muzikinį klipą.

„Visi tikrai tikėjosi, kad ji vadovaus, ir ji tikrai padarė tai ką reikia ir mums parodė, kad ji gali tai padaryti“, – anksčiau sakė J. Jonas.

REKLAMA

Jis taip pat palaikė Gigi, kai ją dėl per daug gundančios figūros internete užsipuolė pikti komentatoriai.

Gigi dalyvavo daugybėje kolekcijų pristatymų rugsėjį ir spalį vykusioje 2016 metų pavasario/vasaros mados savaitėje, tačiau kai kam pasirodė, kad jos sudėjimo manekenėms nederėtų žygiuoti podiumu.

Nenorėdama pasiduoti kandžioms replikoms Gigi paskelbė žinutę Instagram.com.

„Jūsų pikti komentarai neprivers manęs norėti pakeisti savo kūną, – parašė ji. – Jeigu neturėčiau tokio kūno, kokį turiu, neturėčiau ir tokios karjeros, kurią turiu. Man patinka, kad aš galiu būti seksuali. Didžiuojuosi tuo“.

Tuometinę širdies draugę palaikė ir J. Jonas, paskelbęs „Versace“ kolekcijos žvaigždės nuotrauką su paprastu prierašu „Mano mergina tiesiog ją pribaigė“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų