Triukšmingiausios Lietuvos elito skyrybos: visus vienija viena detalė

Kai sugriūva santuoka, kurią daugybę žmonių laikė tikru pavyzdžiu, itin atidžiai pradedamos nagrinėti detalės, kodėl taip atsitiko. Viešiems žmonėms tyliai išsiskirti yra sudėtinga, mat jų gyvenimais domisi tūkstančiai žmonių. Visgi, kai kurie skirtingais keliais pasuka tyliai, o kiti, deja, į asmenines dramas įtraukia ir kitus.

72

Visai neseniai socialiniuose tinkluose riejosi Paulius Aršauskas su Diana Taraškevičiūte, Andrius Šedžius su Monika, Martinavičiai taip pat neatsispyrė viešai juodinti vienas kitą, o šalia viso to prisidėjo ir Mindaugo Kuzminsko ir Eglės Andreikaitės skyrybos.

(72 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Triukšmingiausios Lietuvos elito skyrybos: visus vienija viena detalė

Prisiminę visas šias dramas, nesunkiai suprasite, kas jas vienija. Kiekvienoje šių porų yra užuominų į trečią asmenį. Paulius Aršauskas susižavėjo kita mergina, kuriai žadėjo meilę dar neišsiskyręs su žmona. Monika Šedžiuvienė vis dar aršiai kovoja už savo garbę, pykdama, kad A. Šedžius laiką leidžia su gerokai jaunesne drauge.

Natalija Martinavičienė taip pat buvo pasidalijusi nuotrauka, kur jos vyras leidžia laiką kitoje kompanijoje. Pora netgi buvo atsidūrusi policijoje, dėl smurtavimo vienas prieš kitą.

Štai neseniai ir krepšininko Mindaugo Kuzminsko žmonos Eglės pažįstami ėmė skleisti kalbas, kad neva vyras taip pat mėgavosi kitų moterų draugija ir nebuvo toks geras, kaip visiems atrodė.


Rašyti komentarą...
D
Dtgg
2018-10-28 10:59:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viena detale juos sieja aiškintis. Gyventi. Ir viską daryt viešai su visais ir pykšta kad visi kartu diskutuoja viešai kad yra jiem pagarbos sau stoka. Seimai stoka pagarbos ir savi vaikam nes nežiūri į ateiti kaip vaikus užgaulius. Baisu viešos skyrybos vestuves.
Atsakyti
0

x
xxL
2018-10-29 12:53:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man tikrai neaišku, kodėl TV3 priskiria šiuos žmones prie Lietuvos elito. Jie kas - išskirtiniai eruditai, mokslininkai ar Lietuvai itin nusipelnę žmonės? Jei kalbant apie straipsnio herojus, tai juos visus sieja tik pats skyrybų faktas. Ne pirmos ir ne paskutinės skyrybos, Lietuvoje ir tiek.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų