Monika Marija atskleidė, ko nemato žiūrovai: ant scenos patyrė ne vieną nesėkmę

Atlikėja Monika Marija Paulauskaitė šiuo metu dirba ties naujais kūriniais, aktyviai koncertuoja ir nepraleidžia progos apsilankyti renginiuose.

115

Daugybę kartų ant scenos lipti turėjusi Monika Marija atskleidė, kad prieš pasirodymą beveik nesijaudina, nes tai daryti jai labai patinka. Visgi, yra pasitaikę juoką keliančių nutikimų, apie kuriuos atlikėja dar nėra pasakojusi.

(115 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Monika Marija atskleidė, ko nemato žiūrovai: ant scenos patyrė ne vieną nesėkmę

Įstrigęs kulniukas ir sulipę pirštai

„Kai mes buvome „Lietuvos balso“ ture, buvo mano paskutinis koncertas. Turėjau dainuoti „I Will Always Love You“, apsirengusi ilga suknele. Salėje buvo medinės grindys iš lentų. Ėjau ėjau ir pajutau, kaip į tarpą tarp lentų įstrigo batelių kulniukas.

O ten tokie „špilkiniai“ kulniukai. Per visą dainą bandžiau ištraukti tą koją ir ačiū Dievui, kad mano suknelė buvo iki žemės, tai tos kovos niekas nepamatė“, – juokėsi Monika.

Ji turėjo mažą incidentą ir su kramtomąja guma. Skubėdama nueiti į sceną, mergina pamiršo, kad kramtė gumą ir tai suprato tik į rankas paėmusi mikrofoną.

„Ta daina buvo tokia jausminga, kuriai reikėjo geros artikuliacijos, tai negalėjau dainuoti su kramtoma guma“, – prisiminė atlikėja.

Ji tikino, kad į galvą plūdo idėjos, kur tą gumą padėti, kad niekas nepamatytų. Nors Monika dažniausiai dainuoja laikydama mikrofoną vienoje rankoje, tą kartą nusprendė daryti taip, kaip daro kai kurie atlikėjai ir laikyti jį abiejomis rankomis. Tai ji darė vien tik tam, kad paslapčia galėtų užklijuoti kramtomą gumą ant mikrofono.

„Greitai išsitraukiau tą gumą iš burnos ir jau galvojau, kad viskas išspręsta. Kai baigėsi daina ir reikėjo nešti gėles vienam žmogui, pastebėjau, kad visi vienos rankos pirštai buvo sulipę“, – kalbėjo Monika Marija.

Yra ir nusidainavusi

Pasiteiravus, ar atlikėjai yra tekę bent kartą nusidainuoti, ji buvo sąžininga. Teigiamai atsakiusi mergina iš karto puolė juoktis. Ji papasakojo, kad vieną kartą teko dainuoti vokišką dainą ir jos žodžių nebuvo labai gerai išmokusi.

„Nusinešiau papkutę, nes kitaip nebūčiau padainavusi. Ne gana to, pačioje dainos pabaigoje ir visai nepataikiau į toną. „Suplerpiau“ su natomis“, – sakė mergina. Dabar ji tikina visuomet gerai besiruošianti koncertams, kad nebūtų jokių klaidų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų