Tragiškas sekso simbolio likimas: buvusios „Playboy“ mergaitės gyvenimas paženklintas netektimis

Amerikiečių aktorė ir modelis Anna Nicole Smith – viena skandalingiausių 20 a. asmenybių. Tiek jos gyvenimas, tiek ankstyva mirtis nesulaukus nei keturiasdešimties apipinti legendomis ir skandalais.

Santuoka dėl pinigų ir kiti Annos Nicole vyrai

Anna Nicole Smith (gim. Vickie Lynn Hogan) gimė 1967 m. Hiustone, Teksaso valstijoje. Gyvenusi neturtingoje šeimoje, Vickie vos keturiolikos metė mokslus, buvo išsiųsta gyventi su teta. 1985-aisiais būdama vos septyniolikos ištekėjo už bendradarbio – mergina dirbo greito maisto restorane. Porai gimė sūnus Danielis. Santuoka nutrūko 1993-iasiais.

Vėliau ji susirado darbą striptizo klube, kur sutiko savo antrąjį vyrą – naftos magnatą J. Howard Marshallą. Kai jie susituokė, A. N. Smith buvo vos dvidešimt treji. Marshallas buvo 89-erių ir mirė po vienerių metų. Žmonos J. Howard Marshallo testamente nebuvo – prasidėjo ilgus metus trukęs teismų maratonas tarp A. N. Smith ir Marshallo sūnaus. Teismo procesas vyko iki pat 2014 metų, kai visi ginčo dalyviai jau buvo seniai mirę. Anna Nicole Smith neigė tekėjusi už Marshallo dėl pinigų.

Besirutuliojant ginčui dėl J. Howard Marshallo palikimo, Anna Nicole Smith santykiai su jos advokatu Howardu K. Sternu ėmė stiprėti ir ilgainiui jie tapo neatskiriami. Nei Anna Nicole nei Howardas K. Sternas nepatvirtino savo santykių iki pat tada, kai 2006-aisiais modelis paskelbė pasauliui, jog laukiasi dukters ir Sternas ėmė teigti, kad yra vaiko tėvas. Tuo metu A. N. Smith jau susitikinėjo su fotografu Larry Birkheadu, kuris taip pat pareiškė, kad yra mergaitės tėvas. Dannielynn Hope gimė Bahamuose, jos gimimo liudijime įrašyta Sterno pavardė.

Lemtinga džinsų reklama

Merginos karjera prasidėjo 1992 metais, kai šios nuotrauka pasirodė ant legendinio žurnalo suaugusiems „Playboy“ viršelio. Tais pačiais metais tada dar Vickie Smith besivadinęs modelis pasirašė kontraktą su Guess džinsų kompanija. Būtent šios reklamos kampanijos metu gimė Anna Nicole Smith slapyvardis. Juodai baltos džinsų reklaminės nuotraukos išpopuliarino Anną Nicole visame pasaulyje.

Anna Nicole Smith vaidino nemažai kino filmų, nors jos karjera kaip aktorės toli gražu nebuvo tokia sėkminga. Mergina dažniausiai gaudavo vaidmenis, kuriuose jai tekdavo vaidinti stereotipinę kvailutę blondinę, jos išvaizdą vadybininkai laikė pagrindiniu jos privalumu. Vis tik 2000-ųjų pradžioje jai buvo pasiūlyta kurti savo pačios realybės šou E! kabeliniam tinklui. „Anos Nikolės Šou“ premjera įvyko 2002-aisiais rugpjūčio mėnesį ir buvo populiariausias realybės šou tais metais.            

REKLAMA

Priklausomybės ir sūnaus mirtis

Su vyrais Annos Nicole Smith bėdos nesibaigia. Pasak aplink modelį buvusių šaltinių, moteris ilgus metus buvo priklausoma nuo receptinių vaistų ir alkoholio. 2004-ųjų Amerikos muzikos apdovanojimus vedusi A. N. Smith atrodė akivaizdžiai apsvaigusi, sunkiai rinko žodžius ir vos pastovėjo. Vėliau modelis neigė ką nors tą naktį vartojusi. Paaiškėjo, kad ji vartojo medikamentus, turėjusius jai padėti neužmigti, kadangi naktį prieš renginį ji patyrė du traukulių priepuolius ir buvo išsekusi. Kalbama, kad vos kelios dienos iki jos mirties 2007-aisiais Anna Nicole lankėsi vakarėliuose ir smarkiai gėrė. Žurnalas „Star Magazine“ po jos mirties rašė, kad Smith viešbučio apartamentai atrodė „kaip vaistinė“. Apartamentuose rasta medikamentų Xanax, Progivil, Vicodin ir daug metadono. Jokių nelegalių narkotikų Anna Nicole nevartojo. Jos mirtį greičiausiai sukėlė receptiniai vaistai.

Pastarieji pražudė ir vos dvidešimties A. N. Smith sūnų. Vaikinas buvo rastas negyvas šalia motinos lovos ligoninėje vos para po to, kai ši pagimdė savo jaunėlę dukrą. Skrodimas parodė, kad vaikinas perdozavo narkotikų. Keisčiausia, kad didžioji dalis šių priklausė ne Annai Nicole ar jos sūnui, bet advokatui Howardui K. Sternui.


Rašyti komentarą...
X
Xxx
2021-04-17 10:05:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
,Koks trumpas gyvenimas įžymių žmonių ! Medikamentai , narkotikai , alkoholis ! Pinigų kaip šieno , o proto nė už kapeiką ! Kaip ir Houston !
Atsakyti
0

E
Ela
2021-04-17 12:16:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
K..... s k..... Š.. Š ir gyvenimas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų