naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
4
Alexas Rodriguezas ir Jennifer Lopez   (nuotr. SCANPIX)

Gandai pasitvirtino. Alexas Rodriguezas ir Jennifer Lopez suka skirtingais keliais bei nutraukė sužadėtuves.

4

Gandai pasitvirtino. Alexas Rodriguezas ir Jennifer Lopez suka skirtingais keliais bei nutraukė sužadėtuves.

REKLAMA

Anot people.com, pora oficialiai paskelbė, jog skiriasi.

„Supratome, kad esame geresni kaip draugai ir tikimės tokiais likti. Toliau dirbsime kartu ir palaikysime vienas kitą įgyvendinant savo bendrus verslus ir projektus. Linkime geriausio vienas kitam ir vienas kito vaikams. Iš pagarbos jiems, vienintelis kitas komentaras, kurį mes norime pasakyti. Yra padėka visiems, siuntusiems gerus žodžius ir palaikymą“, – rašoma „Today“ paskelbtame pranešime.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad J. Lopez ir A. Rodriguezas susižadėjo praėjusių metų kovą. Deja, vos pasirodžius pirmosioms žinioms apie tai, jų laimę ėmė temdyti žiaurūs skandalai. 

REKLAMA

Net keli vieši žmonės Alexą apkaltino neištikimybe dainininkei. Iš pradžių apie tai prabilo A. Rodriguezo komandos narys Jose Canseco. Jo tvirtinimu, jis išdavinėjo Jennifer su jo buvusia žmona.

REKLAMA

Vėliau panašiai kalbėjo ir britų „Playboy“ modelis, Zoe Gregory. Mergina tikino, kad A. Rodriguezas vos kelias savaites prieš pasipiršdamas Jennifer, siuntė jai nepadorias nuotraukas, prašė susitikti ir siūlė pasimylėti tryse.

Visą šį laiką Jennifer tylėjo, tačiau dabar ji nebeištvėrė. Vienoje laidoje, paklausta apie tokias kalbas, JLo rėžė: „Visa tai yra nesvarbu. Žinau, kokia yra tiesa, žinau, koks yra jis. O jis puikiai žino, kokia esu aš. Mes esame laimingi“.

Moteris leido suprasti, kad visa tai – nieko daugiau, nei netikros naujienos.

„Mes neleisime žmonėms ateiti ir aiškinti, kokie yra mūsų santykiai. Mes puikiai žinome, kokie jie yra išties“, – sakė ji.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų