Tragiškai pasibaigusį pokštą dėl besilaukiančios Kate sugalvojęs didžėjus paskelbtas geriausiu

Australų didžėjų, kuris sugalvojo slaugytojos savižudybe pasibaigusį apsimetėlių skambutį į besilaukiančios Kate ligoninę Londone, jo bosai paskelbė „geriausiu žokėjumi“.

Michaelo Christiano darbdaviai „Southern Cross Austereo“ antradienį pranešė, kad „nepaprastai džiaugiasi“ galėdami paskelbti šį didžėjų, dabar dirbantį Melburno „Fox FM“ ryto programoje, vienu geriausių savo vedėjų.

M.Christianas ir dabar jau buvusi jo kolegė Mel Greig gruodžio mėnesį sulaukė priešiškos reakcijos visame pasaulyje, kai tragiškai baigėsi jų pokštas paskambinant į ligoninę, kurioje tuo metu gulėjo nėščia britų princo Williamo žmona.

Indijoje gimusi slaugytoja Jacintha Saldanha peradresavo karaliene Elizabeth II ir Williamo tėvu princu Charlesu apsimetusių didžėjų skambutį kolegai, kuris atskleidė detales apie stiprų rytinį Kate Middleton pykinimą.

Pokštas pateko į antraštes visame pasaulyje, o J. Saldanha po trijų dienų buvo rasta pasikorusi.

 Australijos komunikacijų ministras Stephenas Conroy sakė, kad apdovanojimas M. Christianui, atsižvelgus į aplinkybes, yra prasto skonio apraiška.

REKLAMA

„Manau, kad čia esama trupučio prasto skonio“, – trečiadienį sakė jis Melburno radijui 3AW.

„Tai, kas buvo pokštas, turėjo labai rimtų pasekmių, ir rodytis apdovanojant žmones taip greitai po tokio įvykio, manau, yra tiesiog prastas skonis“, – sakė ministras.

M.Christianas, atsiimdamas tą apdovanojimą, kuris apima ir kelionę į vieną Los Andželo studiją, užsiminė apie tą incidentą.

„Nuo pat pradžių jaučiausi taip, tarsi turėčiau sau kažką įrodyti“, – sakoma jo pareiškime.

„Nepaisant visko, kas įvyko per pastaruosius kelis mėnesius, vis dar esu savo srities viršūnėje. Tad buvo gera pamatyti savo vardą galutinės lyderių lentelės viršuje“, – sakė jis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų