Tos pačios lyties asmenų santuokai nepritarusiai bažnyčiai ir popiežiui – Eltono Johno kritika: išvadino veidmainiais

Pirmadienį Vatikanas paskelbė, kad Katalikų bažnyčia nelaimins tos pačios lyties asmenų sąjungų. Taip pat šiame popiežiaus Pranciškaus patvirtintame pranešime užsimenama ir apie „homoseksualumo pasirinkimo nuodėmę“.

3

Tai netrukus papiktino didžiulę dalį žmonių. Tarp jų – ir vieną garsiausių pasaulio atlikėjų, kuris taip pat yra homoseksualus, Eltoną Johną.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tos pačios lyties asmenų santuokai nepritarusiai bažnyčiai ir popiežiui – Eltono Johno kritika: išvadino veidmainiais

E. Johnas tokią Vatikano siunčiamą žinutę išvadino veidmainiška.

Ypatingai atlikėją papiktino tai, kad anksčiau Vatikanas investavo milijonus į 2019 metais pasirodžiusį filmą apie jį patį „Rocketman“, kuriame buvo pasakoja jo ir kito vyro meilės istorija.

Savo mintimis E. Johnas pasidalijo socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje. „Kaip Vatikanas gali atsisakyti palaiminti homoseksualų santuoką, nes tai – „nuodėmė“ – tačiau mielai uždirbti iš investicijų į „Rocketman“, kai tai yra filmas apie mano ir Davido laimingą santuoką?“ – svarstė jis.

Savo įraše atlikėjas pažymėjo ir patį popiežių Pranciškų. 

Kaip rašoma „The Daily Beast“, Vatikanas iš tiesų investavo į šį filmą.

Šiuo metu E. Johnas yra vedęs D. Furnishą. Jų santuoka atrodo be galo laiminga, pora augina du mažus berniukus – Zachary ir Elijah.

E. Johnas ir jo dabartinis partneris ėmė susitikinėti 1993 metais. D. Fusheris – buvęs reklamos specialistas, o dabar – filmų kūrėjas. 2005 metais jie buvo viena pirmųjų porų, kurios buvo oficialiai sutuoktos Didžiojoje Britanijoje.

Šiuo metu 72 metų E. Johnas stengiasi rasti balansą tarp savo karjeros ir vaikų auginimo. Jis yra sakęs, jog džiaugiasi savo darbininkų klasės šaknimis, ir visa tai nori įskiepyti ir sao atžaloms.

„Esu kilęs iš labai sunkiai dirbančios šeimos, todėl jei kažko norėdavau, pats turėdavau labai sunkiai dirbti. Noriu savo vaikams perduoti lygiai tas pačias vertybes. Tačiau suprantu, kad tokiame pasaulyje šitaip augti būtų be galo sunku – mudu su Davidu tai puikiai suvokiame. Jie – fantastiški jauni berniukai, turi geras širdis, yra užjaučiantys, turi geras asmenybes“, – sakė jis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad savo sprendime Bažnyčia įvardijo homoseksualumą kaip „pasirinkimą“, pažymėjo, kad tai yra „nuodėmė“ ir kad jis negali būti būti pripažintas objektyviai atitinkantis Dievo planą.

REKLAMA

Toks kategoriškas Bažnyčios pareiškimas tikrai nuvils milijonus katalikų gėjų ir lesbiečių visame pasaulyje, rašoma CNN.

„Homoseksualių sąjungų palaiminimas negali būti laikomas teisėtu“, – pareiškime rašė aukščiausia Vatikano doktrinos įstaiga – Tikėjimo doktrinos kongregacija.

Dokumente rašoma, kad „Dievas nepalaimina ir negali palaiminti nuodėmės“.

Popiežius Pranciškus, kuris dažnai pateikiamas kaip šiuolaikiškos religijos skleidėjo pavyzdys dėl jo draugiškos pozicijos LGBTQ žmonių atžvilgiu tiek už Bažnyčios ribų, tiek joje pačioje, oficialiai patvirtino šį Bažnyčios raštą.


Rašyti komentarą...
F
F
2021-03-17 13:06:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegul pasistato kokia figūra su didele ruda skyle ir tegul laimina juos
Atsakyti
0

S
Suldubuldu
2021-03-17 07:30:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kataliku baznycia ir taip stipriai atsilikus, o dabar tik dar geriau parode kad ne tik atsilikus bet ir atsilupus bizniere. Isvis pinigu jiem dar maza, po prisigrobstymu ivairiu relikviju ir meno vertybiu? I sou versla lenda. Nu aisku, verslas yra verslas.
Baznycia yra viena geriausiai organizuotu verslo instituciju nuo tada, kai keli dedes susedo, uzsivartojo haliucinogeniniu grybuku ir parase pasaku knyga pavadinimu biblija ir pradejo is kartos i karta smegenis zmonem plaut. Nesuprantu zmoniu kurie ja seka. Avinu banda, ne kitaip. Ne veltui toj pacioj biblijoj parasyta kad jezus tarp aviu gime. :D
Atsakyti
-2

A
Aiskiaregis
2021-03-18 11:54:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vede homoseksualai , tai vaikų homoseksualiuku gamybos stakles
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų