TOP 12: įžymybės ir jų supermodeliai

Garsenybės ypač traukia garsiausius pasaulio modelius. Kai kuriuos šou pasaulio atstovus galima avdinti tiesiog modelių širdžių ėdikais.

1. LEONARDO DICAPRIO

Leonardo Dicaprio turi naują išrinktąją, modelį, Madalina Ghenea, bet ji, anaiptol, ne pirmoji manekenė, kurią mergino Leonardo. Iš tiesų, jo romantinis gyvenimas siejamas su tokiomis žvaigždėmis kaip Bridget Hall, Kristen Zang, Helena Christensen, Amber Valetta, Eva Herzigova, Gisele Bundchen, Bar Refaeli ir netgi Blake Lively.

Leonardo Dicaprio uždirbo 28 milijonus JAV dolerių (nuotr. SCANPIX.com) (nuotr. Balsas.lt)Leonardo Dicaprio uždirbo 28 milijonus JAV dolerių (nuotr. SCANPIX.com)

2. ERICAS CLAPTONAS

Legendinė roko žvaigždė Ericas Claptonas garsėja gerokai trumpesniu modelių sąrašu, pradedant Naomi Campbell, Carla Bruni, Marie Helvin ir baigiant jo buvusia žmona Pattie Boyd.

Ericas Claptonas (nuotr. Alloverpress.ee)Ericas Claptonas (nuotr. Alloverpress.ee)

3. ROBERTAS DE NIRO

Nors Holivudo legenda, Robert De Niro, retai vaizduojamas su antrosiomis pusėmis, tarp jo išrinktųjų buvo tokios manekenės kaip Naomi Campbell, Carole Mallory, Veronica Webb, Cindy Crawford  ir jo dviejų vaikų motina Toukie Smith.

REKLAMA

Robertas De Niro (nuotr. Alloverpress.ee)Robertas De Niro (nuotr. Alloverpress.ee)

4. RODAS STEWART AS

Dar vienas legendinis mergišius, aštuonių vaikų (nuo penkių moterų) tėvas yra Rod Stewart. Jo glėbyje buvo Britt Ekland, Joanna Lumley, Alana Stewart, Kelly Emberg, Kelly LeBrock ir Rachel Hunter.

Rodas Stewartas (nuotr. Balsas.lt)Rodas Stewartas (nuotr. organizatorių)

5. MADONNA

Madonna susitikinėjo ne tik su kino žvaigždėmis, kino režisieriais, šokėjais, muzikantais, menininkais, magais, reperiais, sportininkais, bet ir su modeliais Jesusu Luzu (jos dukros amžiaus) ir Brahimu Zaibatu.

Madonna (nuotr. Alloverpress.ee)Madonna (nuotr. Alloverpress.ee)

6. SYLVESTERIS STALLONE

Sylvesteris Stallone 1985 metais vedė įspūdingo grožio Danijos modelį ir aktorę Brigitte Nielsen (nuotraukoje), o prieš tai susitikinėjo su pasaulinio garso modeliu Naomi Campbell, Jennifer Flavin, Janice Dickinson ir Angie Everhart.

 

S. Stalone ir J. Flavin (nuotr. Alloverpress.ee)S. Stalone ir J. Flavin (nuotr. Alloverpress.ee)

 

 

7. MICKEY ROURKE

Mickey Rourke susitikinėjo su supermodeliu Gia Carangi, kuri būdama 26 metų mirė nuo AIDS. Vėliau jo draugių gretas papildė šios gražuolės: Sasha Volkova, Elena Kuletskaya, Eugenia Volodina, ir Anastasia Makarenko.

Mickey Rourke ir Anastassja Makarenko (nuotr. Alloverpress.ee)Mickey Rourke ir Anastassja Makarenko (nuotr. Alloverpress.ee)

8. JASONAS STATHAMAS

Jason Statham nėra „išrankus“ vyras, pirmenybę jis teikia apatinio trikotažo britų modeliams. Tarp jų tokie modeliai kaip Victoria's Secret angelas Kelly Brook ir dabartinis „Marks & Spencer“ veidas Rosie Huntington-Whiteley.

Jasonas Stathamas ir Rosie Cunnington-Whiteley (nuotr. Alloverpress.ee)Jasonas Stathamas ir Rosie Cunnington-Whiteley (nuotr. Alloverpress.ee)

9. CHRISTIANO RONALDO

Futbolo žvaigždės Christiano Ronaldo romantinis gyvenimas siejamas su modeliais Alice Goodwin ir Gemma Atkinson. Šiuo metu jis susitikinėja su apatinio trikotažo modeliu iš Rusijos, Irina Shayk.

Cristiano Ronaldo negali atitraukti rankų nuo Irinos Shayk (nuotr. Alloverpress.ee)Cristiano Ronaldo negali atitraukti rankų nuo Irinos Shayk (nuotr. Alloverpress.ee)

 

10. KYLIE MINOGUE

Pop princesė Kylie Minogue gerai žinoma kaip modelio Jameso Goodingo buvusi mylimoji, o šiuo metu susitikinėja su Andresu Velencoso.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų