Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Savaitgalis – jau čia pat. Šylantys orai ir atgimstanti gamta tiesiog kvieste kviečia į lauką, bet teatrai, renginių ir koncertų organizatoriai taip pat turi ką pasiūlyti.

Savaitgalis – jau čia pat. Šylantys orai ir atgimstanti gamta tiesiog kvieste kviečia į lauką, bet teatrai, renginių ir koncertų organizatoriai taip pat turi ką pasiūlyti.

REKLAMA
REKLAMA

Penktadienį Keistuolių teatras kviečia š muzikinį spektaklį „Išėjau aš stotin“. Apleistas, o kadaise buvęs prašmatnus geležinkelio stoties restoranas ir jame vienam vakarui susirinkę buvę to restorano darbuotojai. Prisiminimai, skauduliai, per vėlai „atpažintos“ meilės ir prisikėlusios senos neapykantos. Visa tai – siekiant išsiaiškinti kažkada prieš trisdešimt keturiasdešimt metų tame restorane įvykusią paslaptingą istoriją. Visiems šio graudaus ir vaiduokliško vakarėlio dalyviams rūpi išsiaiškinti, tai kas iš tikrųjų nužudė Aleksiuką? O gal ten net nebuvo jokios žmogžudystės? Kaip sako spektaklio režisierius Vytautas V.Landsbergis, tai yra „detektyvinis žiaurių romansų spektaklis“, kuriame dera viskas: meilė ir mirtis, juokas ir ašaros, diena ir naktis, baimė ir drąsa, žemė ir dangus.

REKLAMA
REKLAMA

Lietuvos nacionaliniame dramos teatre – režisieriaus Valentino Masalskio spektaklis, Fiodoro dostojevskio „Nuolankioji“. „Nuolankiąją“ F. Dostojevskis parašė 1876 metais ir paskelbė savo žurnale „Dnevnik pisatelia“. Palankiai įvertintas ano meto kritikos, apsakymas ir šiandien laikomas vienu įdomiausių pasaulio literatūros šedevrų. Toje „tragiškoje novelėje“, įspūdingai atsiskleidė visi svarbiausieji rašytojo kūrybos motyvai. O minčių ir jausmų su kaupu užtektų dideliam romanui. „ „Nuolankiojoje“ paliesta labai daug temų: ir amžiaus, kartos, vyro, moters, skausmo, gedulo... „Nuolankiojoje“ svarbiausia tema – emocija, nuotaika teatre“,– sako spaktaklio aktorė Renata Valčik.

Kaune, „Fluxus ministerijoje“ prasideda dvi dienas truksiantis siautulingas pavasario pasveikinimas, muzikos ir meno festivalis „Invazija“. Balandžio 19-ąją, penktadienį, pasirodys pagrindiniai ir laukiamiausi svečiai, subtilia elegancija ir originalumu alsuojantis Leon Somov & Jazzu duetas, kuris su grupe džiugins gyvo garso koncertu. Taip pat gros gerai pažystami ir mėgstami DJ‘ai- DJ Polly, DJ Alko bei repo ir improvizacijų virtuozas Alekna. Atmosferą įkaitins jauni, drąsus, veržlūs „Echoes“. Norintys galės dalyvauti naktiniuose kino seansuose, apžiūrėti parodas, jėgas išbandyti stalo futbolo turnyre.

REKLAMA
REKLAMA

Šeštadienį vaikučius ir jų tėvelius Klaipėdos Žvejų rūmuose linksmins „Papūgėlė Žužu“ – lėlių vaidinimas vaikams su klounados elementais pagal A.Kurlianskio ir V.Karavajevo scenarijų. Tai istorija apie išdykusios ir išdidžios papūgėlės Žužu ir klouno Lidų draugystę, kuri vos vos baigėsi laimingai. Istorija moko elgtis nesavanaudiškai ir branginti tikrus draugus.

Smalsiuosius kviečia ekskursija „Požeminio Vilniaus paslaptys“. Visi požemiai turi savo paslapčių, istorijų, legendų ir net stebuklų. Kokias paslaptis slepia Vilniaus požemiai? Dabar jūs galite tai sužinoti – apsilankyti Lietuvos Panteone – Vilniaus Arkikatedros požemiuose, prisiliesti prie stebuklingo Bonifratrų vienuolyne trykštančio šaltinio vandens, pamatyti XIVa. Vilniaus miesto grindinio lygį ir dar daug įdomių istorijų išgirsti ekskursijoje su „Kivedos“ gidu.

REKLAMA
REKLAMA

Vilniaus „Siemens“ arenoje – elitinis pasaulio šou „Cirque du Soleil“ . Sakoma, kad „Alegría“ – tai daugiau nei spektaklis... tai jaudinantis ir unikalus išgyvenimas, kuris užburs bet kurį žiūrovą. „Alegría“ – ispanų kalbos kilmės žodis, reiškiantis pakilią nuotaiką ir džiaugsmą. Nepamirštamą spektaklį kuria tarptautinė profesionaliausių 55 artistų ir muzikantų trupė, surinkta iš 15 šalių. Tai barokinio ir operinio stiliaus „Cirque du Soleil“ kūrinys, kuriame neišdildomus įspūdžius ir užburiantį vaizdą kuria spalvingi kostiumai, originali gyvai atliekama muzika ir, svarbiausia, sudėtingi unikalūs artistų numeriai, pribloškiantys atletiškumu bei artistiškumu.

„The Ball & Chain“ turas „Dviejų dviem“ atvyksta į Kalipėdą. Jurgio Didžiulio ir Ericos Jennings duetas pristatys savo naujas dainas, sukurtas Kolumbijoje, bei jau pažįstamą, tik patobulintą elegantišką retro muzikos programą. Ji nukels į 5-6 dešimtmečius. Tuo metu buvo itin populiaru savo laisvalaikį leisti dinner dances (šokiuose su vakariene). Tokią nuotaiką siekia sukurti ir šis duetas, išlaikydami visą deramą pagarbą scenai ir klausytojams. „Šie koncertai daugiausia skirti solidesnei publikai, kurie dažnai yra nenusiteikę eiti į koncertus klubuose arba ten, kur visos vietos stovimos ir tenka „pakovoti“ už geresnį matomumą ar buvimo plotą apskritai“, –„Dviejų Dviem“ turo idėją komentuoja Jurgis Didžiulis. „Dviejų dviem“ koncertai ypatingi tuo, kad tai nebus siautulingas vakarėlis, o romantiškas vakaras su sodraus gėrimo taure, o galbūt net ir šventine vakariene – visa tai apgaubs intymus „The Ball & Chain“ muzikinis pasirodymas, airiškas ir kolumbietiškas temperamentas.

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų