TOP 10 daugiausiai uždirbusių „YouTube“ vartotojų

Tam, kad taptum milijonieriumi, nebūtina įkurti pelningą verslą ar išlošti loterijoje. Pristatome Jums daugiausiai uždirbančių vaizdo turinio kūrėjų „YouTube“ TOP dešimtuką 2017-aisiais. 

46

10–oji – Lilly Singh

Kanadiečių komikė – vienintelė moteris tarp dešimties daugiausiai uždirbančių „YouTube“ vaizdo turinio kūrėjų. Šie metai jai – pelningi, kadangi mergina uždirbo 10,5 milijonų dolerių.

(46 nuotr.)
FOTOGALERIJA. TOP 10 daugiausiai uždirbančių YouTube vartotojų

9-8 vietos

Šias vietas dalijasi kanalai Ryan ToysReview ir Smosh. Šešiametis Ryan’as per metus uždirbo 11 milijonų dolerių. Rodydamas ir išbandydamas naujus žaislus bei patiekalus, berniukas susikrovė nemenkus turtus, o jo kanalą prenumeruoja 10 milijonų žmonių. Kanalas „Smosh“ turi 22 milijonus prenumeratorių: linksmus, komedijos žanro vaizdo įrašus keliantis Anthony Padilla uždirbo nei daug, nei mažai – 11 milijonų.

7 vieta – Jake Paul.

Dvidešimtmetis vaikinas per 2017-uosius uždirbo 11,5 milijonų dolerių. Save „YouTube“ žiūrovams Jake'as pristato kaip ekstremalaus sporto mėgėją, keliantį komiškus vaizdelius. 

REKLAMA

6 vieta Felix Kjellberg – kitaip žinomas, kaip PewPewDieDie

Vlogeris iš Švedijos du kartus buvęs pirmoje pozicijoje, šiemet nukrito į šeštąją vietą. 58 milijonų žmonių sekamas švedas šiemet neteko daugybės peržiūrų, dėl to, jog pasisakė rasistiškai.

5-4 vietos 

12,5 milijonų dolerių – tiek uždirbo šmaikščius žaidimų ir animacijos vaizdelius keliantis Logan Paul, septintoje vietoje esančio Jake Paul brolis. Vyresnėliui pavyko aplenkti savo mažąjį broliuką ir pasipelnyti vienu milijonu daugiau nei Jake'ui. 

Taip pat su 22-iejų Logan'u šiomis vietomis dalijasi Mark Fischbach, kompiuterinių žaidimų asas, kitaip žinomas, kaip Markiplier

Trečias – Dude Perfect

„Jeigu mėgsti sporta ir humorą – prisijunk!“, – taip savo kanalą pristato penkių draugų kompanija. Linksmus įvairių sporto šakų ir triukų vaizdelius keliantys vaikinai per metus uždirbo net 14 milijonų!

Antrasis – 25-erių Evan Fong, geriau žinomas „VanossGaming“ slapyvardžiu

Iš Toronto kilusį žaidėją seka 21 milijoną prenumeratorių, o jo kanalas šiemet vaikinui atnešė 15,5 milijonų dolerių pelną.

Pirma vieta – DanTDM.

Daniel Middleton, 26-erių britas, kitaip žinomas „DanTDM“ slapyvardžiu tarp „YouTube“ žiūrovų. Kompiuterinio žaidimo „Minecraft“ asas per metus uždirbo 16,5 milijonų dolerių. Tai – daugiausiai šiemet uždirbęs „YouTube“ vaizdo turinio kūrėjas. Taip pat vaikinas sukūrė grafinę novelę apie šį žaidimą, kurią pristatė Jungtinėse Amerikos Valstijose, Didžiojoje Britanijoje ir Australijoje.


Rašyti komentarą...
I
Iki ašarų...
2017-12-17 14:58:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pewpewdiedie...... šiaip kai rašot kažką žiūrit realius dalykus ar šiaip patys galvojat? :D
P.S. "PewDiePie", kad žinotumėt ;)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų