jungtinėse amerikos valstijose

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jungtinėse amerikos valstijose“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jungtinėse amerikos valstijose“.

Vaizdai, kurie užgniaužia kvapą: gražiausios pasaulio vietos

Kuomet visi taip išsiilgę kelionių ir kvapą gniaužiančių naujų vietų vaizdų, siūlome žvilgtelėti į pačius gražiausius pasaulio kampelius. Juni ežeras Pradėkime garsaus ežero Juni (Salar de Juni), kuris didžiausia pasaulyje druskos pelkė, po lietaus čia galima stebėti gamtos sukurtą labai įdomų veidrodinį efektą. Juni yra labai populiarus tarp turistų ir keliautojų, šalia ežero yra net viešbutis, pastatytas vien iš druskos.
2023-05-21

130 kg svėrusi Ugnė atsikratė apie pusės savo svorio: pasakė, kaip jai pavyko

Nutukimas ir dažniausiai jį lydinti liga – diabetas – gali būti įveikti. Siekiant rezultatų, labai svarbu žmogaus kasdienių įpročių keitimas. To įrodymas – trijų vaikų mama Ugnė Radzevičienė, kuri dar ne taip seniai svėrė 130 kilogramų. Šiandien moteris sveria 49 kilogramus ir sako, kad ne griežtos dietos, o gyvenimo būdo pakeitimas atvedė į išsvajotus pokyčius.
2022-01-09

Internautai eina iš proto: sparčiai populiarėja „seksualiausias Kalėdų senelis pasaulyje“

Internete sparčiai populiarėja kanadietis, kurį internautai jau spėjo praminti „seksualiausiu Kalėdų seneliu pasaulyje“. Vyras laužo tradicinio Kalėdų senelio stereotipą – šis veikėjas jo nuotraukose tampa šiuolaikiniu džentelmenu.  Paulas Masonas, geriau žinomas kaip „madingas Kalėdų senelis“, pirmą kartą šiuo persirengė 2014-aisiais. Nuo tada jis išpopuliarėjo ne tik gimtojoje Kanadoje, bet ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.
2021-12-22

Buvusią „Žuvėdros“ šokėją likimas nubloškė už Atlanto: dabar gyvena kitokį gyvenimą

Iš Klaipėdos kilusi ir Niujorke gyvenanti aktorė, šokėja Milda Gecaitė, nuo mažens jau buvo įsiliejusi į šokių aikštelę. Tiesa, nors merginai suktis šokių aikštelėje sekėsi gerai, tačiau sėkmė nelydėjo su šokių partneriais. Skirtingais keliais pasukusi su šokių partneriu Lietuvoje, M.Gecaitė ryžosi kardinaliems pokyčiams, išvyko gyventi į Kanadą, kur tikėjosi sėkmingai toliau tęsti šokėjos karjerą.
2021-12-17

Džiugi žinia: pasaulinės superžvaigždės Khalid vienintelis Baltijos šalių koncertas įvyks Lietuvoje

Daugiaplatininiais tiražais įrašus parduodanti pasaulinė superžvaigždė Khalid pirmąkart koncertuos Baltijos šalyse. Vienintelis populiaraus amerikiečio dainininko ir dainų autoriaus koncertas įvyks Lietuvoje. Naują EP albumą „Scenic Drive“ neseniai išleidęs atlikėjas mūsų šalyje švečiuosis kitų metų pavasarį. Vienintelis Baltijos šalių Khalid koncertas įvyks gegužės 14-ąją dieną didžiausioje Lietuvoje „Žalgirio“ arenoje Kaune.
2021-12-06

Buvęs „Vilniaus brigados“ smogikas į namus įsileido britų žvaigždę: namai – lyg Sovietų Rusijos šlovinimo altorius

Garsus „Youtube“ blogeris, Benjaminas Richas turintis kanalą pavadinimu „Bald and Bankrupt“ apsilankė Lietuvoje. Nuotykius ir kelionių vaizdus į savo kanalą talpinantis britas pasidalijo vaizdo įrašu iš viešnagės Lietuvoje. Tiesa, viešnagė tikrai neeilinė, vyras susipažino ir apsilankė buvusio sostinės nusikaltėlio autoriteto Tadeušo Vasilevskio-Gibono namuose.
2021-11-25

Pasaulinė superžvaigždė Dua Lipa pasirinko Lietuvą: džiaugiuosi galėdama pamatyti savo angelus asmeniškai

Pasaulinė populiariosios muzikos superžvaigždė pasirinko – kitąmet surengs koncertą Lietuvoje. Birželio 21-ąją dieną didžiausioje šalyje „Žalgirio“ arenoje įspūdingą šou surengsianti dainininkė nekoncertuos Estijoje ir Latvijoje – tai bus vienintelis Dua Lipa šou Baltijos šalyse. Pasaulines gastroles „Future Nostalgia“ populiarioji dainininkė pradės koncertais Didžiojoje Britanijoje.
2021-11-22

Karjeros aukštumas pasiekusi Dovilė griauna stereotipus: nuomonė, kad moters vieta prie puodų, atsiduoda akmens amžiumi

Ne vienai garsiai įmonei vadovavusi Dovilė Grigienė neslepia, jog ne kartą teko susidurti su išankstinėmis aplinkinių nuostatomis vien dėl to, kad ji – moteris. TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ buvo sugriauti visi stereotipai apie vadovaujančias moteris, o žiūrovų laukė išties maloni pažintis su nuolat tobulėjančia, Harvardo universitete besimokančia Dovile. Dovilė – be galo švelni, moteriška, o tuo pat metu ir ryžtinga, ambicinga bei turinti begalę drąsių užmojų.
2021-11-18

Muzikos mylėtojų džiaugsmui: Stingas kitais metais surengs koncertą Lietuvoje

„The Cherrytree Music Company“ ir „Live Nation Lietuva“ oficialiai patvirtino, kad Stingo koncertinis turas „My Songs“ kitų metų pavasarį pasipildys papildomais koncertais ne tik Kroatijoje, Vokietijoje, Vengrijoje, Latvijoje ir Rumunijoje, bet ir Lietuvoje. Stingas sugrįš į didžiausią šalyje „Žalgirio“ areną Kaune, kur su grupe koncertuos kovo 9-ąją dieną. Bilietus į kovo 9 d. „Žalgirio“ arenoje Kaune vyksiantį Sting turo „My Songs“ koncertą jau šį penktadienį, lapkričio 12 d., nuo 10 val.
2021-11-08

Irūna Puzaraitė prabilo apie vaikus: jei ne jie, vienos šventės namuose nebūtų

Jau šį sekmadienį visame pasaulyje bus švenčiama šiurpiausia metų naktis – Helovynas, dar Lietuvoje vadinamas Šiurpnakčiu. Nors kasmet atsiranda šios šventės kritikų – pastarieji tikina, jog šis savaitgalis skirtas minėti Vėlinėms ir būti ramumoje – vaikams tai smagi atrakcija.  Dainininkė Irūna Puzaraitė-Čepononienė augina dvi atžalas – ketverių sūnų Torą ir dvejų Gloriją. Moteris naujienų portalui tv3.lt pasakojo, jog šiurpiausios metų nakties neminėtų, jeigu ne vaikai.
2021-10-27
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų