To Lietuvoje dar nebuvo: patyrimų muzikos šou „The Goddess“ leis išgirsti, kaip skamba meilė

Trečiadienio vakarą pirmą kartą Lietuvoje įvyks patyrimų muzikos šou „The Goddess“. Tarptautinė menininkų komanda „Amiya Inspiration“ kviečia kartu patirti neįtikėtiną pojūčių, šokio, videoprojekcijų, muzikos ir aromatų šou.

16

„The Goddess“ – tai projektas, kuris leis išgirsti, kaip skamba meilė. Pasaką suaugusiems kuria talentingiausi užsienio ir Lietuvos menininkai, prodiuseriai ir muzikantai. Pasaulyje yra tik keletas renginių, kurie dovanoja šį jausmą. „The Goddess“ yra vienas iš jų.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. To Lietuvoje dar nebuvo: patyrimų muzikos šou „The Goddess“ leis išgirsti, kaip skamba meilė

Specialiai šiam šou Kalifornijoje Amiya Andrė Pabarčiūtė kartu su vienu iš garsiosios grupės „Enigma“ prodiuseriu Jensu Gadu sukurė vienuoliką jaudinančių dainų. Prie projekto prisijungė skirtingų meno sričių atlikėjai iš viso pasaulio. Pasinerkite į vieno vakaro kelionę egzotiškos muzikos šalyje!

Prieš kelias dienas muzikos šou „The Goddess“ pasirodymas įvyko Rygoje, Kongresų rūmuose. Po koncerto kalbinta šios idėjos sumanytoja Amiya Andrė neslėpė džiaugsmo – susirinko pilna salė žmonių ir visi jie dėkojo už suteiktus jausmus. „Klausytojai buvo labai pozityviai nusiteikę, šiltai priėmė lietuvių ir pasaulio menininkų projektą. Emocijos, džiaugsmas liejosi per kraštus. Žiūrovai pasinėrė į muziką, kvapus, jausmus, reginį. Sugrojus paskutinį kūrinį žmonės tiesiog sėdėjo ir nenorėjo palikti salės. Jaučiamės labia įkvėpti“, – įspūdžiais dalinosi menininkė, asmeninio augimo mokymų „Moters Magijos Mokyklos“ įkūrėja.

REKLAMA

Iš Vilniaus publikos Amiya Andrė tikisi atvirumo, žaismingo nusiteikimo, įsitraukimo. „Žiūrovas turi pasijusti kaip vaikystėje, kai įsitraukus į žaidimą juo mėgaudavosi. Svarbiausia neriboti savęs vidiniais vertinimais. Būkite atviri ir liksitę nustebę, įkvėpti“, – žada „The Goddess“ renginio sumanytoja.

„The Goddess“ vienintelį kartą bus parodytas Lietuvoje jau rytoj, kovo 9 dieną, „Compensa“ koncertų salėje. Sužavėti muzikos šou klausytojai galės pasidovanoti sau „Amiya Inspiration“ riboto tiražo muzikos albumą „The Goddess“, kuriame vienuoliką įkvepiančių kūrinių.

Unikalus ir virtuoziškas Amiya Andrės balsas, mistiniai gongai, egzotiški įvairių tautų muzikos instrumentai, emociją stiprinanti tauriausių eterinių aliejų dovana, fantastiški įvaizdžiai, kostiumai, įspūdingas ir meistriškas šokis. Šis renginys žada būti nepamirštamu, jaudinančiu gyvenimo įvykiu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų