Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Praėjusių metų „X faktoriuje“ išgarsėję pusbroliai Titas ir Benas ir toliau juda muzikiniu keliu – neseniai, po daugiau nei pusės metų pertraukos, atlikėjai pristatė naują dainą, o ir patį karantiną išnaudoja kūrybai.

Praėjusių metų „X faktoriuje“ išgarsėję pusbroliai Titas ir Benas ir toliau juda muzikiniu keliu – neseniai, po daugiau nei pusės metų pertraukos, atlikėjai pristatė naują dainą, o ir patį karantiną išnaudoja kūrybai.

REKLAMA

Naujienų portalo tv3.lt tiesioginės konferencijos metu pusbroliai papasakojo apie darbo kartu subtilybes, kaip pavyko įkalbinti dirbti kartu garsų prodiuserį bei prabilo apie širdies reikalus.

Neseniai vaikinai išleido naują savo dainą „Atleisk“, o jaudulį, kurį pajautė ja pasidalinę, vaikinai apibūdina kaip panašu į tą, kai dalyvavo „X faktoriuje“.

REKLAMA

Dainą jiedu sukūrė kartu su prodiuseriu Asaf Yehuda, kurio muzikinį kelią sekė dar nuo „Lilas ir Innomine“ gyvavimo pradžios. „Viskas įvyko labai organiškai. Mūsų draugas Džiugas, kuris yra gitaristas, darė įrašus su Asaf, tad mes jo gražiai paprašėme apie mus užsiminti. Mes Asaf žinojome jau kokius 5 metus. Dirbti su juo buvo mūsų svajonė. Netrukus Džiugas man visas susijaudinęs paskambino ir pasakė, kad Asaf tikrai nori su mumis dirbti“, – pasakojo Titas.

Tiesa, įrašyti dainą karantino metu buvo gana rimtas uždavinys. „Tai nebuvo pats natūraliausias proceso būdas, bet reikėjo prisitaikyti prie situacijos. Buvo gana įdomu, nes dirbome savo studijoje, tačiau per nuotolį kartu buvome ir su prodiuseriu“, – pridėjo Benas.

Iššūkiai nesibaigė ir vėliau. Kaip pasakojo Titas, vaizdo klipą, skirtą dainai, jiedu ėmė filmuoti dar vasaros pabaigoje, tačiau jo baigiamieji darbai įvyko tik visai neseniai: „Tai ir buvo sudėtingiausia, nes klipo pradžią, kur Benas eina kieme, nufilmavome dar vasaros pabaigoje, tada viskas šiek tiek apsivertė, ir mano vietą filmavome jau prasidėjus rudens šalčiui. Su maikute ir švarkeliu buvo ganėtinai šalta.“

REKLAMA
REKLAMA

Kadangi daina apie išsiskyrimą, vaikinai prabilo ir apie meilę bei skyrybų skausmą. Tiesa, abu jie tikino, kad antrųjų pusių šiuo metu neturi.

Benas pasakojo, kad jiedu yra labai atsidvę darbui, tad laiko ieškoti antrųjų pusių šiuo metu neturi. Tačiau vaikinas pastebi, kad moterys ypatingai gerai moka palaikyti. 

„Šiuo metu turime vieną tikslą ir nenorime nuo to kelio nukrypti. Jei kažkas atsiras, tai atsiras, bet šiuo metu bandome susikoncentruoti kitur. Nesiskelbiame, kad kažko ieškome“, – pusbroliui antrino ir Titas.

O štai išsiskyrimo skausmą jiedu sulygino su netektimi. „Esame dar pakankamai jauni, tad nežinau, ar tai būtų galima vadinti tikru išsiskyrimo skausmu. Esame tikrai turėję netekčių šeimoje, ir, galbūt, tą jausmą galėtume su tuo sulyginti. Bet skaudžių meilės išsiskyrimų dar tikrai nebuvo“, – sakė Titas.

Vis dėlto šis kūrinys – ne vienintelis, kurio „X faktoriaus“ žvaigždžių gerbėjai gali tikėtis sulaukti artimiausiu metu, mat vaikinai visą laisvą laiką šiuo metu leidžia studijoje. Karantinas, anot jų, tik į naudą, o Benas pastebi, kad įkvėpimas apskrita yra lavinamas.

REKLAMA
REKLAMA

„Man asmeniškai karantinas atvėrė labai daug vartų į kūrybą. Mes kiekvieną dieną sėdėdami studijoje bandome išsiaiškinti, ko mes norime iš savo muzikos, kiekvieną dieną atrandame kažką naujo. Karantinas turėjo daug pliusų. Mes tikrai turėjome daug laiko“, – prideda ir Titas.

Anot vaikinų, į savo studiją prieš karantiną jie mielai kviesdavo ir draugus, o 12-oko Tito mama kartais ir dabar nerimauja, jog sūnus joje leidžiasi kone visą laiką: „Kartais mama pastebi, kad grįžtu namo arba labai vėlai, arba negrįžtu visai. Bet, tikiuosi, ji nepyksta, nes mes čia neužsiiminėjame kažkokiais nereikalingais dalykais, o iš tikrųjų dirbame, kuriame, ir siekiame savo tikslų. Faina turėti tokią vietą, į kurią gali ateiti ir atsiskirti nuo viso pasaulio.“

12-okai neretai ir taip patiria nemažai streso, o dabar pamokos vyksta nuotoliniu būdu. Vis dėlto, anot su kūryba gyvenimą siejančio Tito, jis įžvelgia tik privalumus. „Dėl to galiu beveik visą laiką paskirti kūrybai ir muzikai, tad taip tikrai paprasčiau, nei po mokyklos dar pavargusiam eiti į studiją, kai nebėra minčių ir noro kurti“, – sako jis.

REKLAMA
REKLAMA

Nepaisant to, egzaminai vaikinui jau kiek neduoda ramybės: „Šiek tiek jauduliukas yra, ir vis galvoju į priekį, kaip čia bus. Bet manau, kad viskas savaime susistatys į vietas.“

Ir nors kai kurie galvotų, kad neįmanoma, jog du nuolat laiką kartu leidžiantys pusbroliai nesipyktų,  Benas atskleidžia ką kitą. „Nesutarimų pasitaiko visur, tačiau, mokame juos išspręsti taktiškai. Mes nesipykstame, mes tiesiog apsiginčijame. Neverta tos energijos naudoti bereikalingiems dalykams. Viską galima išspręsti gražiai, o mes to ir siekiame“, – kalbėjo jis.

O štai už savo sėkmę ir populiarumą vaikinai dėkingi tik „X faktoriui“. Abu vienbalsiai sutaria, kad projektas pakeitė jų gyvenimus. „Pasikeitė mąstymas, požiūris į mūsų daromus dalykus. Jei ne TV projektas, nemanau, kad mes ir tą dainą dabar būtume išleidę. Tai atvėrė labai daug vartų į muzikinį pasaulį. Nežinau, kas dabar būtų be „X faktoriaus“, – kalbėjo jie.

Visą pokalbį su Titu ir Benu pamatysite peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų