„Tik nesakyk mamai“ dalyviai antroje laidoje stebins fantazijos polėkiu

Didžiulio žiūrovų susidomėjimo sulaukęs TV3 socialinis eksperimentas „Tik nesakyk mamai“ jau po pirmosios laidos privertė daugelį susimastyti kaip vis dėlto gali skirtis tėvų ir vaikų pasaulėžiūros ir kokie jautrūs bei įdomūs yra jų santykiai.

Naujame TV3 projekte 12 jaunuolių ir 12 tėvų pasinėrė į žaidimą. Jaunieji dalyviai yra apgyvendinti prabangiame dvare ir turi atlikti įvairias užduotis. Vieni jų daro viską, kad tik būtų pastebėti, kiti lieka santūresni. Tačiau visi jie nežino vieno svarbaus dalyko – viską, ką jie veikia, stebi ir vertina jų tėvai.

Kokios bus tėvų reakcijos antroje laidoje? Ką šį kartą iškrės vaikai? Antrojoje socialinio eksperimento laidoje, pavadintoje „24 vergovės valandos“, jauniesiems dalyviams bus pateiktos naujos užduotys, kurių metu dalyviai taps vieni kitų vergais ir vergvaldžiais. Visa jaunuolių diena yra suskirstyta į dvi dalis – 12 val. vaikinai turi tenkinti merginų norus, kitas 12 val. – merginos daro viską, ko nori vaikinai.

„Galvodami šią užduotį norėjome pažiūrėti kiek toli jaunimą gali nunešti vaizduotė. O rezultatas tikrai nustebino. Norai, kokių prigalvojo šie jauni žmonės, gerokai pranoksta mūsų įsivaizdavimą. Dar labiau nustebino tėvų reakcijos – jų stovykloje šypsenas jau keičia ašaros bei konfliktai. Tad stebėti visa tai yra be galo įdomu ne tik mums, žiūrovams, bet ir psichologams, kurie taip pat turės ką pasakyti.“, − sako TV3 socialinio eksperimento režisierius Vygintas Prebergas, žadantis tikrai daug intriguojančių ir neretai išsižioti iš nuostabos verčiančių akimirkų.

REKLAMA

Po pirmosios „Tik nesakyk mamai“ laidos iš dvaro kol kas neišvyko dar nei vienas dalyvis. O jau šioje, antrojoje laidoje, jaunuoliai jau turės išrinkti du savo draugus, kurie bus atiduoti tėvų teismui. Kurie dalyviai pirmieji stos ant iškritimo slenksčio? Kaip reaguos jų tėvai ir kokiais argumentais gins savo vaikus? O gal kaip tik džiaugsis, kad jų vaikai paliks dvarą? Ką apie visa tai pasakys psichologas Olegas Lapinas?

Visi atsakymai jau pirmadienį 20.00 val. itin atvirame ir intriguojančiame socialiniame eksperimente „Tik nesakyk mamai“.

Socialinis eksperimentas „Tik nesakyk mamai“ – pirmadieniais 20.00 val. per TV3!  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų