„The Roop“ paaiškino populiaraus gesto reikšmę: mintis labai paprasta

Išaušo pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis, kuriame paaiškės ar grupė „The Roop“ gaus kelialapį į finalą. Su nekantrumu konkurso gerbėjai laukia rezultatų, o lietuvius palaiko daugybė žmonių.

Burtai lėmė, kad po metų pertraukos „Euroviziją“ pradėjo ir pirmieji scenoje pasirodė Lietuvos atstovai. Grupė buvo pasitikta ovacijomis ir sulaukė daugybės komplimentų.

Tiesa, po pasirodymo konkurso vedėja paklausė grupės, ką reiškia jų populiarusis pirštų gestas, pasirodo tai dvi raidės E ir V, kurios simbolizuoja „Eurovizijos“ žodį.

Pirmadienį įvykusiame „Eurovizijos“ atidarymo renginyje V. Valiukevičius sakė, jog tokia atsakomybė jo nebaugina ir teigė, labai laukiantis išėjimo į sceną. 

Taip pat grupė jautėsi ir repeticijų metu, didelių pokyčių „The Roop“ pasirodyme nebuvo, o pačios repeticijos praėjo sklandžiai. Vaizdo medžiagoje iš repeticijos galima buvo matyti, jog grupė scenoje jaučiasi užtikrintai, kaip namuose. 

Tiesa, paaiškėjo viena iš pasirodymo stipriųjų vietų – V. Valiukevičius palaikė akių kontaktą su kamera.

„Jaučiamės pasiruošę, jaučiamės puikiai. Mūsų pasiruošimas yra tvirtas, nuotaikos geros. Esame jau savaitę čia ir nejaučiame įtampos.

Daugiausiai esame susifokusavę į save. Nesame Eurovizijos žiūrovai, esame dalyviai. Mums patinka islandai, šveicarai, italų grupė. Yra keli, kurie ne mūsų skonio, bet nenorime įvardinti“, – apie konkurentus kalbėjo „The Roop“. 

Spaudos konferencijoje paklaustas, ar bendrauja su kitų šalių atstovais, V. Valiukevičius sako, to daryti nespėjantis: „Daug nebendraujame, nes visi esame savo atskiruose burbuluose ir vieną dieną repetuoja septynios aštuonios šalys. Visas traukinys važiuoja taip greitai, kad sunkiai prasilenkiame, nors ir netoli kambariukai“. 

„The Roop“ sako, lažybomis nesidomintys: „Žurnalistai kai užduoda mums šį klausimą, jis nepadeda. Aš pats lažybų nežiūrinėju. Mes jas atsargiai vertiname, viskas labai gali staigiai pasikeisti. Nenorėčiau net veltis į šias diskusijas. Mes stengiamės nelyginti savęs. Jie yra tokie kokie yra, mes esame tokie, kokie esame“.

REKLAMA

„Mes laikomės nusistatymo, kad vos išėję iš kambario jau esame scenoje. Turime nuostabią stilistę ir grimerę. Ir visą kambarį – drabužinę. Esame nuolat pasiruošę ir džiaugiamės, kad galime šiemet atstovauti Lietuvą aukščiausiame lygyje. Galime pasakyti, kad kokią vietą beužimtume – jau esame matomi. Mūsų vėliavos nešimas nesibaigs po Eurovizijos“, – teigia „The Roop“. 

Grupė teigė nebijantys prognozuoti sau sėkmės – savo daina grupės nariai yra patenkinti ir ja tiki: „Mūsų daina yra tikrai labai tvirta, „Discoteque“ yra grojama daugelyje užsienio radijo stočių, ne vien Europoje. Tuo tikrai galime pasigirti, todėl, kad ne kiekviena eurovizinė daina groja radijo stotyse, kitos lieka euroviziniame burbule, neatitinka, pavyzdžiui, radijo stočių formato, pagroja tuos du mėnesius ir dingsta.

O mūsų daina sklinda po pasaulį. Tai labai didelis faktorius, rodantis, kad turime visas galimybes laimėti arba užimti didelę, aukštą vietą ir būti apskritai pastebėti kaip lietuviai.“

Buvo priimtas sprendimas, jog šių metų „Eurovizija“ vyks su pasirodymus arenoje stebinčiais žiūrovais. Kiekvienas iš „Eurovizijos“ renginių – publikai atviros repeticijos, du pusfinaliai, finalas – vyks su ne daugiau nei 3500 žiūrovų. Bilietus įsigyti pirmumo teisę turi tie žiūrovai, kurie turėjo bilietus į pernai dėl koronaviruso pandemijos atšauktą „Eurovizijos“ konkursą.  Visi konkurse apsilankysiantys žiūrovai turės laikytis griežtų saugumo reikalavimų.

Vyriausybės kanceliarijos Įvaizdžio grupės stebėsenos duomenimis, pernai pirmąjį pusmetį ir šių metų pirmąjį ketvirtį „The Roop“, vertinant kultūros sritį, daugiausia prisidėjo prie Lietuvos matumo ir žinomumo formavimo užsienio šalyse. 


Rašyti komentarą...
G
Gerbėja
2021-05-20 13:15:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai didžiuojuosi grupės The Roop pasirodymu Eurovizijoje Jų šokis reikalauja labai daug jėgų ir atsidavimo tiesiog pasiaukojimo savo sveikatos sąskaita. Tai geriausias pasirodymas, nes jame viskas idealu: dainavimas, apranga, šokis, charizma. Grupės nariai ir šokėjai tarsi sutverti vieni kitam. Savo pasirodymu vaikinai sukūrė save. Grupei The Roop finale linkime tik pergalės, nes jie verti pergalės.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų