Prieštaringai vertinama Rusijos atstovė „Eurovizijoje“ nustebino publiką: siuntė svarbią žinutę

Išaušo dvejus metus laukta „Eurovizijos“ savaitė. Su nekantrumu žiūrovai laukia, kaip pasiskirstys pirmojo pusfinalio balsai ir kas gaus kelialapį į finalą.

Burtai lėmė, kad „Euroviziją“ pradėjo ir pirmieji scenoje pasirodė Lietuvos atstovai. Grupė buvo pasitikta ovacijomis ir sulaukė daugybės komplimentų.

Ne kiek mažiau žiūrovus stebino ir Rusijos atstovė Manizha, moteris į sceną žengė su svarbia žinute. Iš Tadžikijos kilusi atlikėja dainoje siūlė Rusijos moterims būti stiprioms ir išlipti iš stereotipinio moters vaidmens šeimoje.

Dainoje atlikėja neša feminizmo idėjų persmelktą žinutę.  Visgi, pasak moters, tokia dainos idėja ir jos pačios drąsa patinka ne visiems – rusei teko susidurti su daug kritikos ir net grasinimų.

Neleisti moters į konkursą bandė net valdžios atstovai – Valentina Matviyenko, Rusijos Federacijos tarybos vadovė, parlamento sesijos metu bandė kelti klausimą dėl jos išrinkimo teisėtumo, o Rusijos prezidento V. Putino atstovas spaudai apskritai teigė į konkursą rimtai nežiūrintis: „Mes kalbame apie šou verslo konkursą. Ten pasirodo moterys su barzdomis ir dainininkai vištų kostiumuose. Mes nelaikome šio reikalo vertu mūsų dėmesio“, rašoma The Guardian.

Moteris prisimena gautą žinutę: „Kartą man parašė moteris. Ji rašė: „aš tikiuosi, kad kai skrisi į Roterdamą, tavo lėktuvas nukris.“ Įsivaizduojate? Taip kalbėjo moteris. Tai yra baisu.“

Manizha sako, atpažįstanti, kad tai kas vyksta yra patyčios ir sako, išmokusi suvaldyti stresą. Moteris didžiausia motyvacija laiko savo jaunus gerbėjus, kurie laukia, ar ši nepasiduos: „Jiems svarbu žinoti, kad tu nepalikai savo principų, kad neparsidavei kai galėjai tai padaryti ir gauti pinigų už nenuoširdumą.

Neleisiu sau būti sugniuždytai. Jei pasiduočiau dėl neapykantos, verkčiau, tai būtų kaip įrodymas, kad jie buvo teisūs, – teigia atlikėja“.

Atlikėja pasakoja, kad „The Russian Woman“ žodžius įkvėpė jos pačios patirtys. Moteris iš aplinkos sulaukia daug klausimų, kodėl būdama trisdešimties neturi vaikų ir komentarų dėl išvaizdos: „Dabar mes žinome, kad tokie dalykai traumuoja ir savo dukroms aš tikrai jų nesakysiu“, – teigia Manizha. 

Manizha gimė Tadžikistane ir su šeima būdama maža pabėgo gyventi į Rusiją. Pasak atlikėjos, jos norą būti aktyviste įkvėpė jos motinos, kuri yra psichiatrė, pacientų istorijos, kuriose jie kalba apie smurtą artimoje aplinkoje, mirtinas ligas ir kitas traumas. Moteris taip pat aktyviai pasisako už LGBTQ teises ir yra labai charizmatiška.


Rašyti komentarą...
P
Pensininkas
2021-05-19 11:25:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir vel nerimsta pederasai zurnalistai.Kada jus baigsite ta savo SOU.Atsibodote.Geriau parasykite,kada valdzia atiduos pavogtus pinigus pensininkams uz ypatingai kenskmingas darbo salygas per pirmaja krize .Zurnalistai ar girdyte pensininku prasyma?
Atsakyti
-12

E
Europietis
2021-05-19 23:17:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Patsdurnas
Atsakyti
0

G
Gintas
2021-05-20 16:24:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pensininkai ir taip miega ant pinigų.ir vistiek jiems maža.o ar jus turite įrodymų, kad pavogė? O gal panaudojo pensijų didinimui?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų